اقتدار ايران اسلامي به بركت خون شهدا و دفاع مقدس است

مسوول حوزه نمايندگي ولي فقيه در سپاه ثارالله استان كرمان، گفت: اقتدار ايران اسلامي كه اكنون در جهان بدست آورده، به بركت خون شهدا و دفاع مقدس است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام 'علی عرب پور' روز یكشنبه در جمع نیروهای نظامی و انتظامی شهرستات عنبرآباد افزود: عنوان دفاع مقدس از این باب نامگذاری شد كه ملت ایران اسلامی به امر نایب امام زمان (عج) و ولی امر مسلمین جهان در مقابل استكبار جهانی ایستادگی كرد.

وی بیان داشت: ملتی كه شهادت و ایستادگی داشته باشد، شكست ندارد و ملت ایران اسلامی به لحاظ ایستادگی و مقاومت به عنوان عزیز ترین ملت در دنیا مطرح است و این یك افقی برای سایر ملت هاست.

مسوول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه ثارالله كرمان، گفت: مقاومت رزمندگان لبنان، فلسطین و سایر كشورهای اسلامی به بركت پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ملت مومن و متعهد ایران اسلامی است.

وی افزود: امروز اقتداری كه ایران اسلامی در سطح دنیا پیدا كرده، به بركت دفاع مقدس و خون هزاران شهید جوان است كه توانسته است در دنیا بدرخشد و در زیر پرچم حق قرار گیرد و برای ملت های اسلامی به عنوان یك الگوی جامع و كامل قرار گیرد.

حجت الاسلام عرب پور، تصریح كرد: دشمنان اسلام، قدرت مقابله با آرمانهای اسلامی را ندارند لذا به توهین و هتك حرمت مقدسات روی آورده اند كه این نشان از ضعف آنهاست.

وی گفت: وقتی دست به چنین حركات زشتی می زنند ملت ها هم علیه آنها به خروش در می آیند و نه تنها ملت های اسلامی بلكه غیر مسلمانان نیز این اقدامات ننگین آنها را محكوم می كنند.

وی خاطرنشان كرد: جوانان بسیجی ایران اسلامی با نبوغ علمی خود رتبه عای علمی را در سطح دنیا كسب كرده اند و دشمن با وارد كردن ابزار آلات جنگ نرم، مسایل فرهنگی جوانان را نشانه گرفته است كه با حضور به موقع جوانان و دفاع آنها در این جنگ همانند دفاع مقدس نقشه های آنان را نقش برآب خواهند كرد.ك/2

7444/8154/2624

سرخط اخبار استان‌ها