اهانت به پيامبراكرم(ص) توهين به شعور بشريت است

سيريك- سرپرست فرمانداري سيريك از توابع هرمزگان گفت: اهانت به ساحت مقدس پيامبر اكرم (ص) توهين به مقدسات و شعور بشريت است.

به گزارش ایرنا، محمد اسفندیاری روز یكشنبه در آیین افتتاح پایگاه مقاومت بسیج مصطفی خمینی(ره) كمیته امداد شهرستان افزود: ایجاد فتنه بین مسلمانان و مسیحیان جهان، هدف اصلی صهیونیسیم و رژیم غاصب است كه می خواهند با تكرار اهانت به مقدسات برای پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده خود، این اعمال ننگین و دور شئونات انسانی مرتكب می شوند.

وی بیان داشت: دشمنان قرآن و اسلام هر روز در لباس و ساختاری مختلف برای فریب افكارعمومی و رسیدن به نقش های پلید و شوم ظاهر می شوند كه اكنون نیز بنای خود را بر فحاشی و اهانت به نبی مكرم اسلام با نام آزادی بیان به شعور و شخصیت انسان های بی شمار جهان توهین و افتراء می گویند.

نماینده عالی دولت در شهرستان سیریك گفت: رژیم غاصب اسرائیل به آخر خط رسیده است و اقتدار نظام اسلامی و گسترش بیداری اسلامی درجهان، رژیم غاصب صهیونیستی را هراسان كرده وآنان چاره‌ای جز توهین، تهدید و فشار نظامی بر مسیر انقلاب وبیداری اسلامی نمی بینند.

گفتنی است پایگاه بسیج اداری كمیته امداد سیریك با حضور سرپرست فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان جهت اجرای برنامه های فرهنگی، اجتماعی وآموزشی بسیج مورد بهره برداری قرار گرفت. ك/3

7195/668

سرخط اخبار استان‌ها