راه آهن سه شنبه شب براي بازي با مس عازم كرمان مي شود

شهرري - تيم فوتبال راه‌آهن سه‌شنبه شب براي بازي با مس كرمان از هفته دهم ليگ برتر عازم اين شهر مي‌شود.

به گزارش روز یكشنبه تارنمای باشگاه راه‌آهن، علیرغم وجود برخی اظهار نظرها مبنی بر مخالفت باشگاه مس كرمان با میزبانی این بازی، اما بازی هفته دهم دو تیم روز چهارشنبه پنجم مهر در ورزشگاه امام علی (ع) شهر كرمان برگزار می‌شود.

براساس این گزارش، شاگردان علی دایی با پیروزی در این بازی موقعیت خود را در بالای جدول تثبیت خواهند كرد.

طبق برنامه اولیه سازمان لیگ قرار بود این بازی به میزبانی راه آهن و در تهران برگزار شود اما با توجه به اینكه ورزشگاه اكباتان، میزبان بازیهای خانگی راه‌آهن، در اختیار كنفدراسیون فوتبال آسیا برای میزبانی بازیهای نوجوانان آسیا است، با مساعدت باشگاه مس كرمان و فدراسیون فوتبال،این بازی به میزبانی مس انجام و تیم راه‌اهن در بازی برگشت میزبانی را به عهده بگیرد.

'اسد فلاح' مدیرتیم راه ‌آهن درباره برنامه این تیم پیش از بازی با مس گفت: بعد از برد ارزشمند روز جمعه مقابل داماش، بلافاصله تمرینات خود را برای بازی با مس پیگیری كردیم.

وی با اشاره به انجام بازی دوستانه در روز شنبه افزود: با توجه به اینكه فرصت زیادی تا بازی با مس نداریم، تمرینات بدون وقفه پیگیری می شود.

وی همچنین خاطر نشان كرد: با توجه به جشنواره فیلم دفاع مقدس در كرمان، هتل ها و پرواز ها پر است اما با تمهیدات باشگاه این مشكلات بزودی حل خواهد شد.

688/699

سرخط اخبار ورزش