مسابقه هاي تنيس قهرماني كشور با حضور 110 ورزشكار در مشهد در حال برگزاري است

مشهد- رييس هيات تنيس استان خراسان رضوي گفت: مسابقه هاي تنيس قهرماني پسران كشور گرامي داشت هفته دفاع مقدس و جام امام رضا (ع) با حضور 110 ورزشكار در قالب 21 تيم در مشهد در حال برگزاري است.

'جواد باقری' روز یكشنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: شركت كنندگان در این رقابت‌ها در رده های سنی 16 و 18 سال و در دو بخش انفرادی و تیمی با هم به رقابت می پردازند.

وی اظهار داشت: به دلیل میزبانی خراسان رضوی دو تیم از این استان در مسابقه های فوق حضور یافتند.

وی اضافه كرد: روز نخست مسابقات تنیس قهرمانی پسران كشور با انجام 16 بازی برگزار شد و 20 تیم در قالب چهار گروه پنج تیمی با هم رقابت كردند.

باقری گفت: در پایان روز نخست این رقابتها ، اصفهان با نتایج سه بر صفر و سه بر دو به ترتیب مقابل آذربایجان شرقی و البرز به برتری رسید و قم با نتیجه دو بر یك ایلام و گلستان را از پیش رو برداشت.

وی اظهار داشت: همچنین قزوین با نتایج سه بر صفر و دو بر یك مقابل كرمان و چهار محال و بختیاری پیروز شد، خراسان رضوی (الف) سه بر صفر مقابل آذربایجان شرقی به برتری رسید و خوزستان دو بر یك كرمان را از پیش رو برداشت.

وی افزود: در این روز توابع تهران سه بر صفر سمنان را شكست داد، آذربایجان غربی با نتیجه سه بر صفر مقابل خراسان شمالی و سمنان به برتری رسید ،البرز سه بر صفر اردبیل را شكست داد و ایلام مقابل زنجان سه بر صفر پیروز شد.

باقری گفت: تیم چهار محال و بختیاری سه بر صفر مغلوب خراسان رضوی (ب) شد، و تیم های تهران و خراسان شمالی نیز به ترتیب مقابل رقبای خود تیم های سیستان و بلوچستان و گلستان به برتری سه بر صفر دست یافتند.

مسابقه های تنیس قهرمانی پسران كشور اول لغایت هفتم مهرماه جاری صبح و عصر در زمین های تنیس مجموعه ورزشی سجاد مشهد برگزار می شود.ك/3

7490/659/ 1539