استقبال مجامع بين المللي از اقدامات ايران در نوسازي ناوگان فرسوده

تهران - معاون نوسازي ستاد سوخت، دستاوردهاي ايران در نوسازي ناوگان فرسوده را در همايش بين المللي ضايعات فلزي چين تشريح كرد.

به گزارش روز یكشنبه پایگاه اطلاع رسانی ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت كشور، 'امیر رضا رجبی' كه با هیات همراه و نمایندگان برخی از تشكل های خصوصی مراكز اسقاط و بازیافت خودرو كشور درهشتمین همایش سالانه بین المللی ضایعات فلزی (Scrap Metal) در شهر شانگهای چین شركت كرده اند، اقدامات و موفقیت های كسب شده و همچنین برنامه ها و جهت گیری های ایران در این زمینه را تشریح كرد.

وی در این همایش، گزارشی از روند اسقاط یك میلیون و 300 هزار خودروی بازیافتی در ایران ارایه داد كه این گزارش مورد استقبال سایركشورهای شركت كننده دراین همایش قرار گرفت و لذا نمایندگان این كشورها ضمن مذاكره با نمایندگان كشورمان، خواهان همكاری و دریافت دانش ایران در این زمینه شدند.

همچنین هیات ایرانی در غرفه جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه جانبی كنگره، تجربه 6 ساله كشورمان را در زمینه نوسازی ناوگان و بازیافت خودروهای فرسوده برای شركت كنندگان و بازدید كنندگان تشریح كردند.

هیات ایرانی در ادامه سفر خود از چند واحد صنعتی بازیافت خودرو در شانگهای بازدید كردند.

كنگره بین المللی ضایعات فلزی هرساله با حضور كشورهای مختلف در شانگهای چین برگزار می شود كه امسال نمایندگان 30 كشور در آن حضور داشتند.

اجتمام**1348**1647

سرخط اخبار جامعه