باشگاه مس كرمان مخالفت خود را با ميزباني ديدار مس و راه آهن اعلام كرد

كرمان - باشگاه مس كرمان اعلام كرد: با برگزاري ديدار هفته دهم تيم فوتبال مس در برابر راه آهن به ميزباني كرمان، مخالف است و مخالفت خود را به سازمان ليگ فدراسيون فوتبال اعلام كرده است.

به گزارش روز یكشنبه روابط عمومی باشگاه مس كرمان، بر این اساس باشگاه صنعت مس كرمان با رد هر گونه توافق انجام شده بین این باشگاه و مسوولان سازمان لیگ و باشگاه راه آهن به منظور جابجایی مكان برگزاری این مسابقه در كرمان، اعلام كرد كه این باشگاه با ارسال نامه ای به سازمان لیگ فدراسیون فوتبال برگزاری این دیدار به میزبانی تیم صنعت مس را غیر قابل پذیرش دانسته است.

براساس این گزارش، باشگاه مس كرمان خواستار برگزاری این دیدار در تاریخ اعلام شده یا در تاریخ و زمان دیگری در روزهای پنجم یا ششم مهرماه در یكی از ورزشگاه های شهر تهران است.

این گزارش می افزاید: سازمان لیگ موظف به رعایت قوانین و برگزاری مسابقات بر اساس قرعه كشی انجام شده، است و باشگاه مس كرمان تحت هیچ شرایطی با برگزاری این بازی در كرمان موافق نیست.

به گزارش ایرنا، به دلیل برگزاری یكسری مسابقات در شهرری در روز اعلام شده برای دیدار دو تیم مس كرمان و راه آهن در این شهر، فدراسیون فوتبال اعلام كرد كه این دیدار به میزبانی كرمان برگزار شود كه باشگاه مس كرمان با آن مخالفت كرده است.ك/1

7443/8154/2624

سرخط اخبار استان‌ها