زنان بسيجي انزجار خود را از توهين به ساحت مقدس پيامبر اكرم(ص) اعلام كردند

تهران- زنان بسيجي گردان‌هاي الزهرا (س) با صدور بيانيه‌اي انزجار خود را نسبت به اقدام وقيحانه آمريكا و صهيونيزيم جهاني در توهين به ساحت مقدس نبي مكرم اسلام، اعلام كردند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، زنان بسیجی روز یكشنبه در پایان تجمع بزرگ 3000 نفری خود كه در سالن سرپوشیده شهید افراسیابی مجموعه شهید شیرودی تهران برگزار شد، این بیانیه را قرائت كردند.

ساخت و انتشار فیلم موهن علیه پیامبر گرامی اسلام (ص) علاوه بر جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان با اعتراضات گسترده مسلمانان و افراد آزادیخواهد روبرو شده است.

زنان بسیجی عضو گردان‌های الزهرا(س) در این بیانیه خطاب به استكبار جهانی اعلام كردند كه امت اسلامی تا مجازات عاملین این اقدام زشت علیه پیامبر اسلام (ص) كه به بهانه آزادی بیان صورت گرفته است، به اعتراضات خود ادامه می‌دهند.

در بخش دیگری از این بیانیه همچنین آمده است: از همه مسوولین و قوای سه گانه درخواست می‌كنیم تا نسبت به تقویت حجاب و عفاف در جامعه اقدام كنند و بسیجیان زن شاغل در دستگاه‌های اداری نیز از هر كمكی در این زمینه دریغ نخواهند كرد.

در بخش پایانی این بیانیه آمده است: تنها راه مقابله با تحریم‌ها تمسك به فرمان رهبر معظم انقلاب درباره اقتصاد مقاومتی در سال تولید و حمایت از كار و سرمایه ایرانی است و از مسوولین تقاضا داریم با جدیت بیشتری در جهت خنثی سازی تحریم‌ها اقدام كنند.

در این مراسم از چند بانوی بسیجی از جمله دختر سپهبد شهید 'علی صیاد شیرازی' و خواهر شهید شیرودی تقدیر شد.

سیام**9103**1478

سرخط اخبار سیاست