مديركل بنياد شهيد و امورايثارگران كهگيلويه و بويراحمد معرفي شد

ياسوج - با برگزاري مراسمي 'سيد مصطفي مهدي' به عنوان مديركل بنياد شهيد و امورايثارگران كهگيلويه و بويراحمد معرفي شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، روز یكشنبه در این مراسم از خدمات اسحاق دستگزین مدیر كل سابق تجلیل شد.

سید مصطفی مهدی از كاركنان سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران است كه 13 سال مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر بود.

در حكم انتصاب وی كه توسط 'مسعود زریبافان' معاون رئیس جمهور و رییس سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران صادر و در این مراسم خوانده شد آمده است:

'نظر به تعهد، شایستگی، تجارب و علاقمندی شما به جامعه ایثارگری، جنابعالی را به موجب این حكم به مدت سه سال به سمت مدیركل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان كهگیلویه و بویر احمد منصوب می نمایم.

بدون شك ایثارگران گرانقدر و خانواده معظم آنها، پشتوانه های مستحكم انقلاب اسلامی، طلایه داران عرصه های دفاع مقدس و حامیان حاضر در همه صحنه های نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشند.

بدون تردید خدمت به این عزیزان بنا به فرمایش حضرت امام راحل (رحمت الله علیه) خدمت به نبی اكرم (صلی الله علیه و اله) است.

امید است با سرلوحه قرار دادن اصول حاكم بر خدمات دولت كریمه، حول عدالت محوری، مهرورزی، خدمت به بندگان خدا و تعالی مادی و معنوی كشور، با بسیج تمام امكانات و توانمندی های سازمان ، تلاش مضاعفی را برای خدمت به خانواده معظم شهدا، جانبازان عزیز و آزادگان سرافراز و خانواده معزز آنان در ابعاد مادی و معنوی و در سطوح فردی و اجتماعی و با رویكرد فرهنگی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به نحو احسن به كار گیرید.

ان شاء الله توفیق بزرگ خدمتگزاری به بهترین بندگان خداوند تبارك و تعالی را با تلاش خالصانه و همه جانبه و شبانه روزی، شاكر خواهیم بود'.

اسحاق دستگزین مدت سه ماه مدیر كل بنیاد شهید و امور ایثارگران كهگیلویه و بویراحمد بود.

كهگیلویه و بویراحمد در دوران دفاع مقدس یك هزار و 800 شهید تقدیم نظام و انقلاب كرد.

627/566

سرخط اخبار استان‌ها