نمايشگاه عكس 'قاب بيداري ' در شهركرد گشايش يافت

شهركرد- همزمان با سومين روز از هفته گرامي داشت دفاع مقدس،نمايشگاه عكس 'قاب بيداري ' روز يكشنبه از سوي بسيج هنرمندان چهارمحال وبختياري در مجتمع غدير گشايش يافت.

مسوول بسیج هنرمندان سپاه قمر بنی هاشم(ع) گفت:در این نمایشگاه بخشی از رشادت ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام به نمایش در آمده است.

به گزارش ایرنا،'محمدرضا سلیمانی'در آغاز به كار این نمایشگاه افزود:ترویج ارزش های دفاع مقدس به زیباترین شكل انجام شود و عكس یكی از مهمترین مولفه ها برای بیان این ارزشهاست.

به گفته وی، هنرمندان بسیجی نقش مهمی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارزش های ناب اسلامی بر عهده دارند و تاكنون توانسته اند این رسالت را به نحو شایسته ای ایفا كنند.

مسوول انجمن عكاسان بسیج هنرمندان چهارمحال و بختیاری نیز گفت:در این نمایشگاه 40 اثر از عكاسان مطرح دوران دفاع مقدس به نمایش در آمده است.

'رضا زیرك پور' در گفت وگو با ایرنا افزود:آثار به نمایش در آمده در این نمایشگاه گوشه ای از رشادت رزمندگان اسلام است كه عكاسان حوزه جنگ در طول هشت سال دفاع مقدس همپای رزمندگان اسلام در خط مقدم حضور داشتند و به انعكاس این رشادت ها می پرداختند.

به گزارش ایرنا،در ایین گشایش این نمایشگاه ، فرمانده سپاه قمر بنی هاشم علیه السلام، جمعی از هنرمندان عكاسان و مسوولان فرهنگی چهارمحال و بختیاری حضور داشتند.

7359

سرخط اخبار استان‌ها