تيم دوچرخه سواري جوانان نهاوند مقام اول مسابقات چند جانبه را به دست آورد

نهاوند - در مسابقات چند جانبه دوچرخه سواري گراميداشت هفته دولت كه در رده هاي بزرگسالان و جوانان با حضور پنج تيم داخلي و خارجي برگزار شد، تيم نهاوند موفق شد در رده جوانان مقام اول و در رده بزرگسالان نيز در جايگاه دوم قرار گرفت.

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان نهاوند این مسابقه با شركت 100 ورزشكار از تیم های كشور عراق، نهاوند، بروجرد، ازنا، كنگاور و اراك به مناسبت گرامیداشت هفته دولت به مسافت 30 كیلومتر برگزار شد.

مسابقه دوچرخه سواری به میزبانی شهرستان نهاوند برگزار شد و دوچرخه سواران مسافت 30 كیلومتر را از محل اداره ورزش و جوانان نهاوند تا روستای دارسیبه ركاب زدند.

در پایان مسابقه در رده بزرگسالان بهنام آرین قهرمان دوچرخه سواری آسیا از نهاوند مقام اول، آباد محمد و محمد سالم هر دو از كشور عراق به ترتیب دوم و سوم شدند .

همچنین در رده نوجوانان علی فتح الهی از بروجرد ،علیرضا سیفی و كسری قیاسی هر دو از نهاوند به ترتیب مقامهای دوم و سوم را كسب كردند

در نتایج تیمی نیز در رده بزرگسالان تیمهای كشور عراق ،نهاوند و اراك به ترتیب اول تا سوم شده و در رده جوانان نیز تیم نهاوند مقام اول را به دست آورده و تیمهای بروجرد و ازنا در مكان های دوم و سوم جای گرفتند .

سرخط اخبار استان‌ها