جمهوري چك ، قهرمان هفته اول مسابقات دونفره شد

اصفهان - تيم دو نفره 'رومن جباوي ' و 'مايكل اشميت ' از جمهوري چك عنوان نخست مسابقات هفته اول تنيس فيوچرز اصفهان را به خود اختصاص داد.

به گزارش ایرنا ، در دیدار نهایی مسابقات تیمی ( دوبل ) تنیس فیوچرز كه عصرجمعه در اصفهان برگزار شد، تیم 'رومن جباوی ' و 'مایكل اشمیت ' از جمهوری چك مقابل تیم 'سیرام بالاژی ' و 'رانجیت ویرالی' از هند به پیروزی رسید و عنوان نخست هفته اول این مسابقات را به خود اختصاص داد.

همچنین در این پیكارها ، تیم های 'روزبه كامران ' و 'امیرسهیل محسنی' از ایران و 'ندون چیزیان' و 'ویجی پراشانته ' از هند عنوان های سوم مشترك را به خود اختصاص دادند.

دیدارهای نهایی رقابت های انفرادی هفته اول این مسابقات فردا برگزار می شود كه در این دیدار 'سیرام بالاژی ' از هندوستان رو در روی هموطن خود 'ویجی پراشانته' قرار می گیرد.

مسابقات تنیس فیوچرز اصفهان با جایزه 30 هزار دلاری از روز شنبه گذشته با حضور 32 تنیس باز از كشورهای اسپانیا، هند، فرانسه، بلژیك،سوئد، چك، روسیه، كرواسی، رومانی، ایتالیا، ازبكستان، یونان، اتریش، هلند، مكزیك، سوریه، كانادا، صربستان ،ژاپن، امارت عربی متحده، بلغارستان، پاكستان،تركمنستان ،اسلواكی و ایران در مجموعه ورزشی شهدای ارتش اصفهان آغاز شد.

هفته دوم این مسابقات فردا( شنبه) در مجموعه ورزشی شهدای ارتش اصفهان آغاز می شود.

پ/7132/1011

سرخط اخبار استان‌ها