بيانات مقام معظم رهبري انسان هاي آزاده جهان را تحت تاثير قرار داد

قدس - فرماندار قدس گفت: بيانات مقام معظم رهبري و رييس جمهوري كشورمان در اجلاس غيرمتعهدها انسان هاي آگاه و آزاده جهان را تحت تاثير قرار داد.

به گزارش ایرنا، 'علی جهانبخشی' قبل از خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان قدس افزود: برگزاری موفقیت آمیز شانزدهمین اجلاس سران غیرمتعهدها، باعث افتخار و غرور ایرانیان شد و تلاش دشمنان را برای ضعیف نشان دادن آن ناكام و طوفانی در كانون دشمن ایجاد كرد.

وی ادامه داد: حضور سران و نمایندگان 120 كشور كه 60 درصد ساكنان جهان و اعضای سازمان ملل را تشكیل می دهند و واگذاری ریاست اجلاس غیرمتعهدها به ایران اسلامی نتایج بسیار خوبی برای كشورمان به ارمغان دارد.

وی اظهار داشت: امروز دشمن با اذعان به اقتدار جمهوری اسلامی، با تمام وجود منفعلانه در برابر تحولات و دستاوردهای نظام مبارزه می كند.

فرماندار قدس گفت: دشمنان كه مخالف موفقیت ایران در هرزمینه ای هستند، تمام تلاش خود را بكار بردند تا در برگزاری این اجلاس اختلال ایجاد شود.

جهانبخشی ادامه داد : تلاش دشمنان برای جلوگیری از حضور سران كشورها در اجلاس غیرمتعهدها و سفر به ایران بی نتیجه ماند؛ به این دلیل با نقشه های شوم می خواستند هر طور شده چهره كشورمان را ناامن جلوه دهند.

وی با اشاره به برگزاری موفق اجلاس در ابعاد اجرایی و امنیتی افزود : این اجلاس در واقع افتخار دیگری برای نظام مقدس جمهور ی اسلامی بود كه از طریق آن پیام صلح و دوستی به جهانیان ابلاغ و گام مهمی در مسیر تحقق شعار جنبش یعنی ' صلح پایدار در سایه مدیریت مشترك جهانی ' برداشته شد.

فرماندار قدس در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینكه فرصت ها و تحولات پیش رو باعث توسعه جهشی در بخش های اقتصادی، و سیاسی كشورمان خواهد شد، افزود: ملت ایران با عبور از چالش ها به توانمندیهای بسیاری در عرصه های سیاسی، نظامی، اقتصادی و اجتماعی دست یافته و تهدیدهای دشمنان را شناسایی و آنها را به فرصت تبدیل كرده است.

وی گفت: دولت اسلامی همان معیارهای حكومت علوی است كه بر اساس ساده زیستی، توجه به محرومان، استكبارستیزی، پایمردی، ساده زیستی، پاكدامنی بنا شده است.

جهانبخشی تاكید كرد: ایران اسلامی در تاریخ پیشتاز فرهنگ و تمدن بوده و اینكه ابداع كننده و ارایه دهنده الگوی جدیدی باشد، برای جهانیان ناشناخته نیست.

وی تصریح كرد: انقلاب اسلامی با خون شهدا و نثار جانبازان و ایثارگران به ثمر نشسته و حاصل آن اتحاد، همدلی، پایداری، عزت و سرافرازی است.

فرماندار قدس با اشاره به خدمات ارایه شده در سطح شهرستان گفت: اقدامات بسیار خوبی در بخش های عمرانی، بهداشتی، امنیتی، انتظامی و اجتماعی انجام شده كه نوید بخش آینده ای روشن در شهرستان است.

جهانبخشی از مسئولان شهرستان خواست در امر خدمت رسانی به شهروندان بیش از پیش تلاش كنند و در رفع مشكلات كوشا باشند.

تهرام/7423/1556/

سرخط اخبار سیاست