استاندارمازندران : خدمات شهيدان رجايي و باهنر درسي ماندگار براي همه دولت ها است

نوشهر- استاندارمازندران از دولت شهيدان رجايي وباهنربه عنوان يك الگو و نماد خدمت درعرصه مجاهدت ، ايثار و شهادت طلبي درجامعه ياد كرد و گفت : امروز خدمات برجاي مانده از اين دولتمردان شهيد درحقيقت درسي ماندگار براي همه دولت ها درنظام جمهوري اسلامي است .

به گزارش ایرنا ،'سیدعلی اكبر طاهایی 'درآیین عبادی سیاسی نمازجمعه این هفته نوشهر درمصلای امام خمینی (ره ) این شهر با اشاره به سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر در شهریورماه سال 1360 افزود : اكنون همه تلاش ها باید با الگوگیری و همسویی دولت شهیدان رجایی و باهنر باشد چرا كه دولت این شهیدان والامقام مبتنی براخلاص بوده است.

وی دربخش دیگری با اشاره ورود چشمگیر مسافر و گردشگر به مازندران بویژه غرب استان در برخی از فصول سال اظهارداشت : امروز با ورود تعداد انبوهی از مسافران و گردشگران با فرهنگ ها و سلایق مختلف به منطقه ، بروز آسیب های اجتماعی دراین شهرستان ها دوراز انتظارنیست.

استاندارمازندران با تاكید برآن كه ارزش های اسلامی و انقلابی درنظام جمهوری برپایه دین باوری استوارشده است ، گفت : امروز همه مسوولان نظام جمهوری اسلامی درعرصه خدمتگزاری باید به گونه ای عمل كنند تا این ارزش ها تحت شعاع مسایل ضد ارزشی ومغایر با موازین و اصول اسلامی قرارنگیرد.

طاهایی ،همچنین دیدارهای چهره به چهره مسوولان با مردم را جزء ابتكارات دولت های نهم و دهم دانست و ادامه داد : امروز مسوولان نهادهای مرتبط بویژه مدیران كل استانی از نزدیك با مشكلات مردم منطقه آشنا می شوند و به طورقطع این دیدارها دررفع مشكلات و مطالبات بحق شهروندان بسیار اثرگذار خواهد بود.

وی یكی از مشكلات فراروی مازندران به ویژه غرب این استان را معضل زباله ذكركرد و از مسوولان نهادهای مرتبط بویژه مدیریت شهری خواست تا هرچه زودتر در روند ساخت نیروگاه زباله سوز نوشهر اهتمام ویژه ای داشته باشند.

استاندارمازندران و جمعی از مدیران كل دستگاه های اجرایی استان روز جمعه به منظور دیدارهای چهره به چهره با مردم شهرستان نوشهر به این شهر سفر كردند .ك/2

624/402

سرخط اخبار استان‌ها