۱۰ شهریور ۱۳۹۱،‏ ۱۶:۳۶
کد خبر: 80302103
۰ نفر
ايران هرگز آغازگر جنگ در جهان نبوده است

كاشان - مسوول عقيدتي سياسي منطقه پدافند هوايي استان اصفهان گفت: جمهوري اسلامي ايران به عنوان كشوري صلح طلب هرگز آغازگر جنگ در جهان نبوده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین 'عباس قاسمیان' پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته كاشان اظهار داشت: منش و روش ملت مسلمان ایران از هرگونه تجاوزگری و حمله به كشورها به دور است.

وی افزود: ملت ایران پیرو دینی است كه پیامبر عظیم الشان آن حضرت رسول اكرم (ص) حتی در زمان پیروزی بر دشمنان متجاوز، آنهار مورد رحمت و رافت اسلامی قرار می داد.

وی با اشاره به اینكه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران هوشیارانه در دفاع از كیان نظام اسلامی آماده اند، تاكید كرد: مناطق پدافند هوایی در سراسر كشور، آسمان را رصد كرده و جرات پرواز هرگونه پرنده مهاجم را از دشمن را سلب كرده اند.

قاسمیان، استقرار نیروهای جان بركف قرارگاه پدافند هوایی منطقه اصفهان در مراكز مهم و حساس این استان را یادآور شد و گفت: غیورمردان پایگاه پدافند هوایی با تمام توان و امكانات با هرگونه تهدید و تهاجم قاطعانه برخورد خواهند كرد.

وی افزود: از چهار سال پیش تاكنون با مصلحت فرمانده معظم كل قوا ، گروه های پدافند هوایی متمركز شده و با عنوان قرارگاه های پدافند هوایی در نیروهای مسلح به فعالیت مشغول هستند.

وی همچنین با اشاره به وجود اخلاق انسانی و روحیه بالای معنویت و ایثارگری در میان نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران یادآور شد: وجه مشخصه سربازان دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با همه نیروهای مسلح جهان، انگیزه، اخلاص، شجاعت برخاسته از ایمان و رعایت حقوق انسانی همه ملت هاست.

دهم شهریور سالروز تشكیل قرارگاه پدافند هوایی خاتم انبیا (ص) است كه به همین مناسبت جمعی از نیروهای مركز پدافند هوایی این منطقه در نماز جمعه كاشان حضور داشتند.

7431/562

سرخط اخبار استان‌ها