اجلاس غيرمتعهدها درايران پاسخ محكمي به ياوه گويي هاي دشمنان بود

جاسك-امام جمعه اهل سنت جاسك گفت:برگزاري اجلاس كشورهاي غير متعهد در ايران پاسخ محكمي به ياوه گويي هاي دشمنان داخلي و خارجي است.

به گزارش ایرنا،شیخ محمد عقیل شیهك زهی در خطبه های نماز جمعه اهل سنت با اشاره به پیروزی دیپلماسی ایران در برگزاری بدون عیب و نقص اجلاس كشورهای غیر متعهد در تهران افزود:برگزاری اجلاس جنبش عدم تعهد در ایران نشاند دهنده دیپلماسی فعال نظام اسلامی به تحریم های یك جانبه غرب است.

امام جمعه اهل سنت جاسك در بخش دیگری از سخنان خود به اقدام ها و خدمات دولت در شهرستان اشاره كرد و گفت: خوشبختانه در دولت نهم و دهم كارهای بسیار خوبی در این شهرستان انجام شده است.

شیهكی از بازدید اخیر استاندار از طرحهای ماندگار در بندر عباس اشاره كرد و اظهار داشت:با نشستی كه با استاندار استان داشتیم، ایشان قول مساعد دادند كه تمام طرحهای نیمه تمام جاسك تا قبل از دولت دهم به اتمام می رسد.

امام جمعه اهل سنت جاسك با اشاره به هفته بانكداری اسلامی گفت: كار بانك یك كار خدماتی و اثرگذار می باشد و خدمات بانك ها در استان و شهرستان بطور كامل ملموس است.

وی خاطر نشان كرد:از آنجا كه صاحبان اصلی سپرده های بانك ها مردم می باشند، بنابراین باید از این منابع در جهت ایجاد اشتغال و رفع مشكلات مردم استفاده شود و لازم است كه بانك ها در خصوص نحوه استفاده از تسهیلات و پرداخت آن فرهنگ سازی كنند.ك/2

7199/668

سرخط اخبار استان‌ها