تاكنون 57 اثر به دبيرخانه جشنواره وبلاگ نويسي گرگان ارسال شده است

گرگان - دبير دومين جشنواره وبلاگ نويسي گرگان گفت: از ابتداي آغاز به كار اين دبيرخانه تاكنون، 57 اثر به دبيرخانه ارسال شده است.

مهندس 'علی نصیبی' روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمامی این آثار ارسالی تنها از شهر گرگان و استان گلستان نیست، بلكه از سراسر كشور آثار مرتبط ارسال شده است.

وی گفت: با توجه به این كه روز سه شنبه 14 شهریور ماه، آخرین روز مهلت ثبت نام و ارائه آثار است، پیش بینی می شود بسیاری از وبلاگ نویسان در روزهای پایانی اقدام به ثبت نام كنند.

وی تصریح كرد: موج اول تبلیغات جشنواره تنها از طریق فضای مجازی با ارسال پیامك به شركت كنندگان دوره قبل صورت پذیرفت، اما در موج دوم تبلیغات كه از 8 شهریور آغاز شده، علاوه بر استفاده از ابزارهای قبلی، نصب بنرهای اطلاع رسانی در سطح شهر و پخش زیرنویس های تلویزیونی را هم مد نظر داریم.

دبیر دومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان گفت: بنا بر قوانین جشنواره، شركت كنندگان می توانند با مطالب تولیدی مرتبط با پنج محور جشنواره كه در فاصله زمانی اول فروردین 91 تا 14 شهریور سال جاری تولید شده باشد در این رقابت شركت كنند.

نصیبی اظهار داشت: دبیرخانه جشنواره نسبت به حذف مطالبی كه صرفاَ كپی برداری بوده اقدام خواهد كرد و تنها آثاری برای قضاوت داوران انتخاب می شود كه تولیدی بوده و یا آن كه منابع استفاده شده آن ها ذكر شود.

دومین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان به مناسبت گرامی داشت 'روز گرگان' و با شعار 'گرگان سرزمین دوست داشتنی ما'، با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان برگزار می شود.

محورهای این جشنواره عبارتند از: فرهنگ بومی گرگان، ورزش گرگان، جاذبه های فرهنگی و گردشگری گرگان، چهره های گرگان، توسعه پایدار گرگان.

علاقه مندان به شركت در جشنواره برای اطلاع از قوانین و ثبت نام می توانند به سایت جشنواره به نشانی www.gorganblog.ir مراجعه كنند.

7467/602

سرخط اخبار استان‌ها