بازديد سرزده رييس جمهوري از روستاي زلزله زده زغن آباد ورزقان

تهران- رييس جمهوري اسلامي ايران به منظور ديدار با مردم و بازديد از مناطق زلزله زده در استان آذربايجان شرقي دقايقي پيش وارد روستاي زلزله زده زغن آباد شهرستان ورزقان شد.

به گزارش روز جمعه پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، 'محمود احمدی نژاد' صبح امروز - جمعه - در جریان سفر به استان آذربایجان شرقی كه به منظور دیدار با مردم مناطق زلزله زده این استان و پیگیری روند كمك رسانی و ارائه خدمات صورت گرفته است در میان استقبال گرم و صمیمی اهالی روستای زغن آباد ورزقان وارد این روستا شد و همراه با مردم از مناطق زلزله زده در این روستا بازدید كرد.

رییس جمهوری همچنین با حضور در چادرهای اسكان موقت روستاییان زلزله زده از نزدیك با مردم به گفت و گو نشست و ضمن ابراز همدردی با آنها در جریان چگونگی روند امداد رسانی قرار گرفت.

دراین سفر مصطفی محمدنجار وزیر كشور، علی نیكزاد وزیر راه و شهرسازی، صادق خلیلیان وزیر جهاد كشاورزی، سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، بهروز مرادی معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری و مهدی فقیه رییس سازمان هلال احمر ، محمود احمدی نژاد را همراهی می كنند.

روز شنبه بیست و یكم مردادماه، زمین لرزه ای به بزرگی 2/6 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) شهرهای هریس، ورزقان و اهر در استان آذربایجان شرقی را لرزاند كه منجر به كشته شدن شماری از هموطنان شد.

سیام** 9129 ** 1569

سرخط اخبار سیاست