اتوبوسراني و تاكسيراني بيرجند در روز عيد فطر خدمات رايگان ارايه مي كنند

بيرجند - سرپرست سازمان اتوبوسراني و تاكسيراني شهرداري بيرجند گفت: در روز عيد سعيد فطر سرويس اتوبوسراني و تاكسيراني اين شهرستان به نمازگزاران، خدمات رايگان ارايه مي كنند.

'یداله غلامپور' روز سه شنبه در گفت و گو با خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: 110 دستگاه اتوبوس و 200 دستگاه تاكسی ساماندهی شده اند.

وی گفت: از كلیه رانندگان اتوبوس خواسته شده تا از انتهای خطوط هر تعداد مسافری را كه در سطح شهر قصد تردد به سمت مصلی را داشت، سوار كننند و در این ارتباط خود را محدود به توقف در ایستگاه ننمایند.

غلامپور از شهروندان خواست تا به محل نخستین خیابان اصلی كه رسیدند، توقف كنند و منتظر رسیدن اتوبوس شوند.

وی پیش بینی كرد: تا قبل از آغاز نماز، اتوبوسها فرصت داشته باشند تا دو سرویس و حتی اگر نیاز بود سه سرویس را ارایه خدمات كنند.

غلامپور افزود: بعد از پایان نماز و در مقابل چهار در خروجی مصلی بازرسان اتوبوسرانی آماده راهنمایی نمازگزاران خواهند بود.

وی در خصوص خدمات رایگان تاكسی ها گفت: 200 راننده تاكسی برای ارایه خدمات رایگان در روز عید، اعلام آمادگی كرده اند اما ممكن است این تعداد افزایش یابد.

غلامپور افزود: قرار است رانندگان در 16 ایستگاه در نظر گرفته شده، نمازگزاران را به محل اقامه نماز تردد نمایند.

وی در خصوص نحوه ارایه خدمات در روز قدس گفت: جمعه هفته جاری به دلیل محدودیتهای ترافیكی در نظر گرفته شده، شهروندان با اتوبوس به سمت میدان شهدا و میدان ابوذر منتقل خواهند شد.

غلامپور افزود: بعد از پایان نماز جمعه نیز كلیه اتوبوسهای شركت اتوبوسرانی در میدان قدس نمازگزاران را به نقاط مختلف شهر انتقال خواهند داد666/110

سرخط اخبار استان‌ها