توجه به توسعه مناطق محروم لازمه فعاليت مديريت شهري است

اروميه - معاون امور عمراني استاندار آذربايجان غربي گفت: توجه به توسعه مناطق محروم لازمه فعاليت مديريت شهري در زمان حاضر است.

سیدجواد محمودی روز سه شنبه در آیین معرفی شهردار جدید ارومیه افزود: مدیریت شهری ارومیه باید با تمام توان در جهت ارائه خدمت به مردم مناطق محروم گام بردارد و توسعه این مناطق را در صدر فعالیت های خود قرار دهد.

وی در ادامه با تاكید بر رسیدگی به مناطق پیشرفته و توسعه یافته در عین توجه به مناطق محروم اضافه كرد: در این خصوص باید با برنامه ریزی مناسب و بهره گیری از توان و ظرفیت تمامی بخش های شهرداری اقدام شود تا شهر به سمت توسعه هماهنگ پیش رود.

وی كاهش مشكلات مردم در زمان حاضر را از دیگر لازمه های فعالیت در مدیریت شهری ذكر كرد و ادامه داد: نباید باری به دوش مردم اضافه كنیم و باید در راستای خدمت بیشتر و كاهش آلام آنها گام برداریم.

معاون امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی با تاكید بر ضرورت همكاری نهادهای دولتی و مدیریت استان با شهرداری ارومیه در جهت ارائه خدمت بهتر و مطلوبتر به شهروندان در عرصه های مختلف اظهار كرد: استانداری آذربایجان غربی در این خصوص آماده است و تمام تلاش خود را برای ارائه خدمت به شهروندان ارومیه ای بكار می گیرد.

محمودی اضافه كرد: شهردار جدید باید منافع شهر را به منافع گروهها و اشخاص ترجیح بدهد و در مقابل مطالبات ناصوابی كه از هر سمتی به وی تحمیل می شود، ایستادگی كند.

وی اظهار امیدواری كرد در دوره كوتاه مدیریت شهردار جدید، فعالیت های خوبی در ارومیه به ویژه در حوزه عمرانی انجام شود تا این دوره شورای اسلامی شهر ارومیه با موفقیت همراه باشد.

در این مراسم محمد حضرت پور به عنوان شهردار جدید شهر ارومیه معرفی شد.

8137/581/پ

سرخط اخبار استان‌ها