رشت - مديركل بهزيستي استان گيلان گفت : از سال 84 ، تاكنون بيش از يك هزار واحد مسكوني براي اقشار تحت پوشش بهزيستي گيلان ساخته شده است .

به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ایرنا، دكتر 'كیانوش كوچكی نژاد' در مراسم ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن در سالن همایش های بهزیستی استان گیلان در رشت ، افزود : ساخت مسكن برای اقشار تحت پوشش بهزیستی ادامه دارد .

وی به اقدامات ارزشمند دولت نهم و دهم برای ساخت واحدهای مسكونی برای اقشار تحت پوشش بهزیستی اشاره و اظهار كرد : سرعت ساخت مسكن و ارایه خدمات به افراد تحت پوشش بهزیستی در این دولت شتاب بیشتری پیدا كرده است .

مدیركل بهزیستی استان گیلان با بیان توجه دولت به ارایه خدمات به اقشار تحت پوشش خاطر نشان كرد : سازمان بهزیستی تمام سعی و تلاش خود را برای رفع نیازهای این افراد به كار گرفته است .

وی تصریح كرد : سازمان بهزیستی علاوه بر ارایه خدمات به گروه های مختلف معلولین ، مددجویان ، زنان سرپرست خانوار و غیره در بخش آسیب های اجتماعی نیز فعال شده كه طی دو سال اخیر كارهای خوبی در این بخش انجام گرفته است .

كوچكی نژاد ورود در بخش آسیب های اجتماعی را كاری سخت عنوان و بیان كرد : بهزیستی با راه اندازی اورژانس اجتماعی طی دو سال گذشته توانست در این زمینه موفق عمل كند .

وی بانوان را گردانندگان اورژانس اجتماعی معرفی كرد و اظهار داشت : آنان با علم و تخصص و با ارایه مشاوره های لازم از بروز خیلی از آسیب های اجتماعی جلوگیری كرده اند .

وی گسترش اورژانس اجتماعی را از برنامه های مهم عنوان و اظهار كرد : وزیر كار و رفاه اجتماعی بر گسترش اورژانس های اجتماعی تاكید دارند و بودجه لازم نیز برای سال جاری در این بخش اختصاص داده شده است .

وی در ادامه ضمن تبریك ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و مادر اظهار امیدواری كرد تا با الگو قرار دادن ائمه بویژه آن بانوی بزرگوار گام های موثری برای ارایه خدمات به جامعه هدف بهزیستی برداشته شود .

مراسم گرامیداشت روز زن از سوی بهزیستی گیلان با حضور جمعی از بانوان شاغل این سازمان برگزار شد . ك/2

7286/604

سرخط اخبار استان‌ها