محمود عاليشوندي مدير كل فرهنگ و ارشاد اسلامي فارس درگذشت استاد برجسته موسيقي(جلال ذوالفنون) را تسليت گفت.

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس اعلام كرد: در این پیام تسلیت آمده است: جهان عرصه هنرنمایی هنرمندانی است كه خلاقیت و فعالیتشان بر لوح روزگاران و تارو پود میهن اسلامیان به یادگار می ماند و امید آن داریم تا بایاری خدای مهربان تا ابد نیز جاودان باشد.

این استان نیز به عنوان دیاری سرشار از فرهنگ و ادب در تمام دوران خود شاهد تاثیرات شگرف و تولیدات تاثیر گذار پیشكسوتانی چون (جلال ذوالفنون) و دیگر هنرمندان این عرصه از هنر بوده و می باشد .

اما فقدان و از دست دادن عزیزانی چون استاد جلال ذوالفنون عرصه هایی از این همه تاثیرگذاری را چنان خالی می كند كه دیدگان را پر از اشك و اندوه كرده و اندیشه های ناب و خلاق اینگونه افراد را در ذهن اهالی و دوستدارانش زنده و گرامی می دارد.

در این مجال اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس به همراهی تمامی فرهیختگان استان در سوگ از دست دادنش پر از تاسف گشته و با غمی بی انتها به نبودنش می نگرد ولی یقین دارد كه ماندگاری آثار وی تا ابد در یادها خواهد ماند.

جلال ذوالفنون كه حدود دو هفته پیش عمل جراحی قلب را با موفقیت پشت سر گذاشته بود، عصر یكشنبه 28 اسفند90به علت خونریزی داخلی در بیمارستان البرز كرج درگذشت.ك/1

675

سرخط اخبار استان‌ها