۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۲۱:۲۶
کد خبر: 80046393
T T
۰ نفر

كرج - 'محمدرضا داورزني' رييس فدراسيون واليبال به همراه دكتر خسرو ابراهيم(رئيس سازمان تيم هاي ملي) و عباس مفيدي(مدير تيم هاي ملي) از نزديك شاهد تلاش دو تيم كاله و سايپا براي كسب قهرماني دركرج بودند.

به گزارش ایرنا ، همچنین 'خولیو ولاسكو' سرمربی تیم ملی والیبال كشورمان به همراه كمك های خود خوان سیچیلو و ادواردو و آندرا زوزری خبرنگار ویژه فدراسیون جهانی والیبال آخرین بازی لیگ برتر والیبال در كرج را نظاره گربودند.

ورود با تاخیر یك ساعته تیم های كاله و سایپا به علت ترافیك سنگین بزرگراه تهران – كرج نیزاز حاشیه های مهم این بازی بود كه در آخرین روز سال 90 اتفاق افتاد.

همچنین ظرفیت سالن 2500 نفری انقلاب كرج سه ساعت قبل از شروع بازی تكمیل شده بود.

كاله مازندران با هدایت 'بهروز عطایی' با كسب این پیروزی با ارزش موفق به كسب نخستین عنوان قهرمانی خود در لیگ برتر والیبال شد و تیم جوان سایپا نیز با هدایت دكتر'فرهاد نفرزاده به رغم امتیاز میزبانی در این دیدار برای ششمین بار با عنوان نایب قهرمانی به حضور در لیگ برتر والیبال پایان داد.

دو تیم در دوبازی رفت و برگشت به تساوی یك بر یك دست یافته بودند كه عصر امروز تیم كاله با شكست سه بر صفر سایپا دومین پیروزی خود را در این مرحله به دست آورد تا در نهایت قهرمانی خود را مزین به جشن نوروز باستانی كند و به عنوان نماینده ایران درمسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا معرفی شود.

سفیر كشور اندونزی در این دیدار نیز بمانند بازی اول در سالن انقلاب كرج حضور داشت.

ماموران نیروی انتظامی مستقر در سالن در یكی از صحنه های پرتاب بطری هواداران دو تیم به یكدیگر ، یكی از هواداران تیم سایپا را به بیرون منتقل كردند.

هوادارن دو تیم بارها علیه یكدیگر ناسزا گفته و با بطری به سوی یكدیگر حمله می كردند.

این دیدار با قهرمانی تیم كاله به پایان رسید.ك/2

7422/ 691

سرخط اخبار استان‌ها