كرج - ليگ برتر واليبال باشگاه هاي ايران عصر امروز دوشنبه با قهرماني تيم واليبال كاله مازندران در بازي سوم ديدار فينال به پايان رسيد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا ، بر اساس اعلام سازمان لیگ دیدار تیم های سایپا البرز و كاله مازندران كه طبق برنامه قرار بود امروز از ساعت 15:30 در سالن انقلاب كرج آغاز شود و هوادارن نیز در این ساعت در سالن محل برگزاری حضور یافته بودند ، به علت پخش مستقیم تلویزیونی از شبكه سوم سیما با یك ساعت و نیم تاخیر، به ساعت 17 موكول شد ، اما با توجه دیر رسیدن تیم ها به سالن برگزاری فینال لیگ برتر به علت ترافیك سنگین بزرگراه كرج ، این مسابقه با یك ساعت تاخیر ، از ساعت 18 آغاز شد.

در بازی امروز كاله رد یك بازی برتر و در سه گیم متوالی موفق به شكست تیم سایپای البرز شد.

نماینده البرز كه با پیروزی برابر شهرداری ارومیه به فینال رسیده بود، در آستانه كسب عنوانی كه پنج سال است انتظارش را می كشید، قرار داشت و مازندرانی ها هم پس از پیش رو برداشتن پیكان، قهرمان 12 دوره این رقابت، با یك پیروزی و یك شكست برابر سایپا برای برگزاری سومین بازی فینال این رقابت ها به سالن انقلاب كرج آمده بود و توانست دست پر كرج را به مقصد آمل ترك كند.

آملی ها كه در بازی دوم بسیار خوب ظاهر شده بودند توانستند همان بازی را در كرج هم از خود به نمایش بگذارند و به كمك تجربه ستاره های ملی پوش خود تیم جوان، اما با انگیزه سایپا را در خانه شكست دهند و جام قهرمانی لیگ برتر والیبال را به آملی ها عیدی دهند.

اگر سایپا موفق به شكست كاله و كسب مقام قهرمانی می شد، پس از پنج دوره نایب قهرمانی بالاخره قهرمان لیگ برتر والیبال مردان می شد، اما شاگردان نفرزاده نتوانستند طلسم شكنی كنند و برای ششمین سال از رسیدن به جام قهرمانی بازماندند.

سایپا در این دیدار و از شروع بازی به لحاظ روحی و روانی از تیم كاله ضعیف تر بود چرا كه سایپا در آمل بازی را با نتیجه بدی واگذار كرده بود و این مهم را می شد از چهره و استرس بازیكنان سایپا مشاهده كرد ، در این دیدار همانند بازی دوم فینال تیم سایپا در دریافت ها مشكل داشت و همین مهم سبب شده بود كه مهدی مهدوی پاسور تیم سایپا نتواند به خوبی برای مهاجمان خود توپ سازی كند.

هواداران تیم سایپا كه می یددند چگونه تیم كاله گیم به گیم به قهرمانی نزدیك می شوند ، تاب تحمل بر نتابیدند و شروع به پرتاب بطری و اشیای دیگر كردند تا در این دیدار هم بازی را واگذار كرده باشند و هم اخلاق را .

بهروز عطایی كه بعد از قهرمانی مسرور بود با برخوردهای بد هواداران تیم سایپا مواجه شد اما بدون كوچكترین

عكس العملی سالن را ترك كرد و حتی لباس هایش با آب دهان هوادارن عصبانی تیم سایپا نیز خیس شد. ك/2

7422/ 691

سرخط اخبار استان‌ها