۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۲۰:۴۹
کد خبر: 80046387
T T
۰ نفر

مهندس حسين صادق عابدين استاندار فارس، در پيام تبريك خود به مردم استان فارس به مناسبت فرا رسيدن سال 1391، عيد را نشانه حركت انسان به سمت كمال و تعالي دانست.

به گزارش ایرنا، در پیام تبریك استاندار فارس چنین آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

'یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال'

عید نوروز ، فرارسیدن بهار طبیعت و سال نو را به شما هم استانی های عزیز، صمیمانه تبریك عرض می نمایم.

پیام معنوی نوروز، تاكید بر جوهره الهی انسان است و از این روست كه سنت های پسندیده اجتماعی همچون دوستی، محبت و صله ارحام را در خود جای داده است.

عید، نشانه حركت انسان به سمت كمال و تعالی است و شما مردم شریف استان فارس در سالی كه گذشت به خوبی توانستید یكبار دیگر این پیشرفت و تعالی را در كارنامه درخشان این سرزمین به ثبت رسانید.

در سالی كه گذشت به رغم تبلیغات دشمنان بدمنش، شما مردم فهیم و بصیر با حضور باشكوه خود در پای صندوق های رای نشان دادید به سرنوشت خویش علاقه مندید و با مشاركت گسترده به توصیه رهبر فرزانه و معظم انقلاب اسلامی(مد ظله العالی) به بهترین وجه پاسخ دادید.

خداوند متعال را سپاسگذاریم كه خدمت گزاران شما نیز در استان فارس توانسته اند با روحیه جهادی و كاری مضاعف گام های بزرگی را برای ارتقاء شاخص های عمرانی، فرهنگی و اقتصادی و ایجاد فضایی امن و سالم برای سرمایه گذاری در استان بردارند.

رجاء واثق داریم كه با اتكا بر عوامل موفقیت و همراهی و همدلی شما مردم شریف، سال 91 به نقطه عطفی در مسیر اعتلای جامعه اسلامی و كارنامه خدمت، تبدیل خواهد شد.

اینك در آغاز بهار سال 1391 با گرامیداشت یاد امام راحل عظیم الشأن(ره) و 14600 شهید سرافراز استان و با ادای احترام به خانواده معظم شهدا، از خداوند متعال سالی توأم با سرافرازی، سربلندی و موفقیت روزافزون برای مردم عزیز ایران و استان همیشه سرافراز فارس مسئلت می نمایم.ك/1

678 /675

سرخط اخبار استان‌ها