اهواز- مديركل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران در استان خوزستان گفت: با اعلام برنامه پروازي تابستانه هما ، امكان پيش خريد بليط تا شش ماه آينده براي شهروندان خوزستاني فراهم شده است.

'غلامرضا مشاك زاده ' روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: بر اساس برنامه تابستانی هما ، شهروندان می توانند با مراجعه به دفاتر مركزی هما در اهواز و آبادان و بیش از 130نمایندگی هما در سراسر استان خوزستان بلیط مورد نیاز خود را از 22فروردین ماه 1391 تا ششم آبان ماه 1391 پیش خرید كنند.

وی گفت: در برنامه تابستانی هما در استان خوزستان ، 68پرواز هفتگی به صورت رفت و برگشت از طریق فرودگاههای اهواز و آبادان به مقاصد تهران ، كیش ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، بندرعباس ، مشهد ، رشت ، ساری و كویت پیش بینی شده است.

مدیركل شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در استان خوزستان افزود: تعدادی از این پروازها توسط شركت هواپیمایی ایران ایرتور كه عملیات 'هندلینگ' آن بر عهده شركت هواپیمایی هما در اهواز و آبادان خواهد بود انجام می شود.

شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) دو نمایندگی اصلی در اهواز و آبادان دارد.

هم اكنون شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هفته ای 42 پرواز رفت و برگشت از فرودگاههای بین المللی اهواز و آبادان به سایر نقاط كشور دارد.ك/3 646

سرخط اخبار استان‌ها