سرمايه گذار مجتمع اتومبيلراني و موتورسواري شهاب سنندج گفت: فاز نخست اين مجتمع با كسب مجوز از اداره ورزش و جوانان كردستان آغاز به كار كرد.

شهاب رضایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در حال حاضر در حال ثبت نام برای عضویت سالانه و فروش بلیط افتتاحیه این مجتمع هستیم.

وی گفت: در فاز اول پیست های دو دیفرانسیل، موتوركراس و چهارچرخ مورد بهره برداری قرار گرفته است.

وی با بیان اینكه اكنون در حال درختكاری و ایجاد فضای سبز این مجتمع هستیم، افزود: با مناسب شدن هوا، این مجتمع ورزشی در اواسط اردیبهشت ماه سال 91 طی آیینی آماده استفاده عموم خواهد بود.

وی با اشاره به مزیت هایی كه افراد با به عضویت در آمدن در این باشگاه می توانند از آن بهره ببرند، اظهار داشت: افراد عضو در طول یك سال از بیمه ورزشی رایگان استفاده خواهند كرد، اجاره وسایل و آموزش برای آنها نیز ارزانتر خواهد بود.

رضایی این مجتمع را یك مدرسه رانندگی خواند كه علاوه بر اینكه نیازهای ورزشی و تفریحی جوانان را رفع می كند می تواند به كارگاه آموزشی تبدیل شود كه با آموزش رانندگی در شرایط سخت، خلاء موجود در آموزشگاه های رانندگی را پر كند و فرهنگ رانندگی و ترافیكی شهر را ارتقا دهد كه در نهایت می تواند نقش مهمی در كاهش تصادفات داشته باشد.

وی گفت: این مجتمع با 15 هكتار مساحت علاوه بر اینكه سرانه فضای ورزشی سنندج و استان كردستان را تا حد قابل توجه ای افزایش می دهد با غنی سازی اوقات فراغت جوانان ، تخلیه هیجانات و افزایش روحیه آنان نقش مهمی در شادابی روحی و جسمی این قشر از جامعه ایفا خواهد كرد.

این مجتمع ورزشی با استفاده از استانداردهای فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ساخته شده است و نخستین پیست استاندارد استان كردستان است.

دفتر مجتمع اتومبیلرانی و موتورسواری شهاب در مجتمع فرهنگی تجاری كوثر واقع در خیابان امام خمینی (ره) سنندج قرار دارد. ك/3

570

سرخط اخبار استان‌ها