كرمانشاه - سيد دادوش هاشمي استاندار كرمانشاه روز دوشنبه به مناسبت فرارسيدن سال جديد و ايام نوروز پيام تبريكي صادر كرد.

به گزارش ایرنا، متن این پیام بدین شرح است:

مردم شریف استان كرمانشاه

' با حمد و سپاس بی كران به درگاه خداوند متعال، سال 1390 با كار و همتی مضاعف و انجام كار جهاد اقتصادی با سربلندی پشت سرگذاشته شد.

سالی كه گذشت در پرتو عنایات الهی و تلاش مجدانه تمام مسولین طرح ها و برنامه های خوبی در استان به مرحلة اجرا درآمد و زمینه لازم برای تحقق اهداف پیش بینی شده فراهم گردید.

سال 90 با تمام فراز و نشیب ها و خاطرات تلخ و شیرین گذشت، سالی كه در آن مردم خداجو و همیشه در صحنه كرمانشاه همچون همیشه از آزمونهای متعدد ولایتمداری و عشق به میهن اسلامی سربلند بیرون آمدند، سالی كه بیش از هرچیز با خاطره ی حضور نورانی و پربركت مقام معظم رهبری (مدظله العالی) برای همیشه در حافظه ی تاریخی مردم كرمانشاه باقی خواهد ماند.

انشالله كه در سال جدید نیز تحت عنایات خاص حضرت ولی عصر (عج) ؛ روزهایی سرشار از بركت و معنویت در انتظار مردم شریف و ولایتمدار استان كرمانشاه خواهد بود و با پیگیریهای مجدّانه و مصرّانه مسئولین استان به عنوان خادمین صدیق این مردم عزیز ؛ گامهایی اساسی در راستای توسعه روزافزون و همه جانبه كرمانشاه قهرمان برداریم.

اینجانب با تقدیر از تلاش های تمامی مسوولین و مشاركت خوب مردم استان در تمامی صحنه ها ، اعتلای هر بیشتر این استان مقاوم را از درگاه خداوند متعال خواستارم و در پایان ضمن تبریك فرارسیدن فصل شكوفایی و تحول در طبیعت و با استعانت از دریای فضل و كرم الهی و با گرامیداشت یاد و خاطره امام خمینی (ره) و شهدا و ایثارگران گرانقدر سالی سرشار از بهروزی و موفقیت و ایامی نیك و پربار را برای هم استانیهای عزیز از درگاه خداوند متعال خواستارم'.

567

سرخط اخبار استان‌ها