۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۷:۱۶
کد خبر: 80046257
T T
۰ نفر

قشم - رئيس كميته اطلاع رساني و تبليغات ستاد سفرهاي قشم گفت: توزيع بروشورهاي ستاد دائمي سفرهاي قشم با استقبال خوب مهمانان نوروزي اين جزيره زيبا همراه شده است.

مهدي علیا روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: توزیع بروشورهاي اطلاع رساني در 20 پایگاه راهنماي مسافر در سطح جزیره بویژه در مبادي ورودي قشم و جامع بودن مطالب درج شده در آن با استقبال خوب مهمانان نوروزي مواجه شده است.

وي تصریح كرد: بروشورهاي اطلاع رساني از 25 اسفند ماه 90 تا آخرین روز از تعطیلات نوروز 91 از طریق پایگاه هاي راهنماي مسافر در اختیار مسافران قرار مي گیرد.

مدیر روابط عمومي و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم تصریح كرد: مهمانان نوروزي جزیره قشم با در دست داشتن بروشورهاي توزیع شده مي توانند از جاذبه هاي بي نظیر و منحصربفرد این منطقه دیدن و از زیبایي هاي طبیعي عالم خلقت در جزیره زیباي قشم لذت ببرند.

علیا یادآور شد: براي نخستین بار نقشه گردشگري شهر قشم نیز تهیه و به همراه نقشه جزیره در پایگاه هاي راهنماي نوروزي به مسافران ارایه مي شود.

وي با اشاره به شماره هاي گویاي اعلام شده در بروشور معرفي قشم تاكید كرد: مهمانان نوروزي قشم مي توانند از طریق شماره هاي مندرج در بروشورها، انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را با هدف ارایه بهتر خدمات به ستاد سفرهاي نوروزي قشم اعلام نمایند.

جزیره قشم در جنوب ایران از 25 اسفند سال جاري با حضور انبوه مهمانان و گردشگران رنگ و بوي بهاري و نوروزي به خود گرفته است. /ك3

1871/668

سرخط اخبار استان‌ها