بجنورد - معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي خراسان شمالي از اعلام اسامي پذيرفته شدگان مرحله نخست آزمون استخدام قراردادي اين دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایرنا به نقل از روز دوشنبه پایگاه اطلاع رسانی این دانشگاه، دكتر 'محسن رعنای' گفت: این آزمون به استناد مجوز هیئت امنا دانشگاه برای تكمیل نیروهای موردنیاز واحدهای تابعه دانشگاه در پنجم اسفند سال جاری برگزار شد.

وی افزود: در این آزمون یكهزار و 428 نفر برای تصدی 171 شغل به رقابت پرداختند كه پس از تصحیح اوراق و جمع بندی پاسخنامه داوطلبان،اسامی 300 متقاضی كه موفق به كسب امتیاز قبولی در مرحله نخست شده اند، اعلام شده است.

دكتر رعنایی گفت: افراد قبول شده در این مرحله می بایست برای تكمیل مدارك و ارایه اصل آن به دانشگاه از 15 فروردین 91 به مدت یك هفته براساس برنامه زمان بندی اعلام شده در پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه به آدرس http://www.nkums.ac.ir/ به امور استخدام دانشگاه مراجعه و پس از تكمیل مدارك و بررسی آنها لیست افراد اصلی و ذخیره برای طی مراحل بعدی اعلام خواهد شد.

وی افزود: تعداد 171 نفر از بین افراد قبول شده در آزمون كتبی پس از طی مراحل اداری جذب دانشگاه علوم پزشكی خراسان شمالی خواهند شد. ك/1

623

سرخط اخبار استان‌ها