مراغه - فرمانده نيروي انتظامي مراغه گفت: براي ايجاد امنيت بيشتر در منطقه و پيشگيري از وقوع سرقت و ساير تخلفات، تعداد گشت هاي پياده، موتوري و خودرويي نيروي انتظامي در اين شهرستان افزايش يافت.

سرهنگ عیسی هاتفی، روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با توجه به آغاز مسافرت های مردم در ایام نوروز، نیروی انتظامی با همكاری مردم تمام توان خود را در راستای پیشگیری از سرقت بكار می گیرد.

وی با تاكید بر رعایت قانون و مسایل ایمنی از سوی مردم، ادامه داد: با تداوم همكاری و مشاركت شهروندان با ماموران و تلاش پلیس در ایام تعطیلات نوروز امیدواریم شاهد كاهش تلفات جاده و شهری در شهرستان باشیم.

وی، با اشاره به اینكه امنیت یك موضوع فراملی است، گفت: مردم خود نقش بسزایی در این ارتباط داشته و در زمان حاضر فضای تعاملی خوبی بین مردم و پلیس ایجاد شده است.

وی 'بهار من، آرامش و رضایت تو' را شعار امسال نیروی انتظامی عنوان كرد و ادامه داد: داشتن فضای امن و آرام در جامعه نیازمند رفتار خوب پلیس با مردم است.

وی افزود: مردم در صورت عزیمت به مسافرت باید تمامی جوانب امنیتی را در نظر گرفته و حداقل یك نفر از همسایگان یا فامیل های امین خود را در جریان مسافرت خود قرار دهند.

وی خاطرنشان كرد: در ایام تعطیلات نوروز به منظور جلوگیری از سرقت اسباب منزل توسط سارقان، اسباب‌كشی تنها با مجوز نیروی انتظامی انجام و با متخلفان در این زمینه برخورد می شود.

وی، از خانواده ها خواست هشدارهای پلیس را جدی بگیرند.

شهرستان مراغه با 250 هزار نفر جمعیت در 147 كیلومتری جنوب غربی تبریز مركز آذربایجان شرقی واقع است.

7483/590/587

سرخط اخبار استان‌ها