خرم آباد- فرمانده انتظامي استان لرستان گفت:نيروي انتظامي استان لرستان با تمام ظرفيت و امكانات در خدمت مسافران نوروزي مي باشد.

سردار كاظم علیزاده روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با برنامه ریزی انجام شده طرح ویژه نوروز 1391 از 25 اسفند ماه با بكار گیری كلیه امكانات و نیروی انسانی در راستای تامین آسایش مسافران نوروزی در استان لرستان آغاز شده است.

وی اظهار داشت: برای ارائه خدمات بهتر به مسافران نوروزی در استان لرستان و نیز انجام ماموریت ها ، تیم های نظارتی نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی فعال می باشند.

فرمانده انتظامی لرستان خاطر نشان كرد:با برپایی چادر و كانكس نیروی انتظامی در سطح شهرها و جاده های استان لرستان ، تلاش شده تا امنیت و رضایت خاطر مسافران نوروزی فراهم شود.

سردار علیزاده افزود: حضور پلیس در كلیه اماكن تفریحی ، زیارتی ،جاده های اصلی ، فرعی و روستایی در راستای آرامش و آسایش مسافران نوروزی و به گونه ای است كه مردم مشكلی از نظر دسترسی به پلیس نداشته باشند.

وی توجه به توصیه های پلیس را زمینه ساز سفری بی خطر همراه با آرامش برای مسافران نوروزی عنوان كرد و از مردم به ویژه مسافران نوروزی خواست همانند سال گذشته با پلیس همكاری كنند.

سردار علیزاده خاطر نشان كرد : تدابیر لازم و ویژه ای برای روان سازی ترافیك و همچنین برقراری امنیت مردم ، پیشگیری از سرقت ، شناسایی و تحت نظر قرار دادن مجرمان سابقه دار در استان لرستان اندیشیده شده است.

648/1625

سرخط اخبار استان‌ها