پلدختر - رييس اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان پلدختر از برگزاري كنگره سراسري علامه 'سيد نعمت اله جزايري' و همايش پژوهشي فرهنگ و ادب بالاگريوه در اين شهرستان خبرداد.

'غلامرضا محمودی' روز دوشنبه در گفت و گو باخبرنگار ایرناافزود: كنگره سراسری علامه سید نعمت اله جزایری با همكاری معاونت فرهنگی وزارت ارشاد و اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان پنجم اردیبهشت سال آینده برگزار می شود.

وی گفت:موضوعات این كنگره در ابعاد شخصیتی و زندگی نامه علامه جزایری ،اوضاع اجتماعی و علمی،فعالیتها و آثار و كتاب شناسی وی می باشد،

رییس اداره ارشاد شهرستان پلدختر همچنین از برگزاری همایش پژوهشی فرهنگ و ادب بالاگریوه به صورت منطقه ای و با حضور استان های لرستان ، خوزستان، ایلام در مجتمع فرهنگی هنری ارشاد پلدختر خبر داد.

وی موضوعات همایش را تبار شناسی و ادبیات بالاگریوه عنوان كرد و افزود: تمام نویسندگان و مولفان می توانند آثار خود را در قالب های ادبی هنری برای شركت در همایش ارسال كنند .

محمودی، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه همایش را 20اردیبهشت 1391 و زمان برگزاری همایش 23اردیبهشت سال آینده عنوان كرد .

رییس اداره فرهنگ و ارشاد پلدختر گفت: علاقمندان می توانند آثار خود را به نشانی پست الكترونیكی ershadpol3944@yahoo.com و یا جهت كسب اطلاعات با شماره های 1086-06634223944 تماس حاصل نمایند.

7272/1625

سرخط اخبار استان‌ها