۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۵:۴۴
کد خبر: 80046185
T T
۰ نفر

خرم آباد- رييس پليس راه استان لرستان گفت: تردد خودروها در محورهاي ارتباطي اين استان در حال جاضر به صورت نيمه سنگين در جريان است.

سرهنگ هویدار تزار روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به رغم ترافیك نیمه سنگین در محورهای ارتباطی استان، هیچگونه مشكلی از نظر تردد خودروها در محورهای ارتباطی وجود ندارد.

وی با اشاره به بروز چند سانحه رانندگی از جمله واژگونی خودرو در محورهای ارتباطی لرستان طی چند روز اخیر گفت: در پنج روز گذشته 67 درصد سوانح رانندگی در محورهای ارتباطی لرستان واژگونی خودرو و خروج از جاده بوده است.

رییس پلیس راه لرستان توجه به جلو از سوی راننده را یك عامل مهم و اساسی در جلوگیری از بروز سوانح رانندگی عنوان كرد و به رانندگان به ویژه مسافران نوروزی توصیه كرد هنگام رانندگی كاملا هوشیار بوده و به جلو توجه داشته باشند.

سرهنگ تزار، صحبت نكردن با تلفن همراه و سرنشینان خودرو و عدم ارسال پیامك هنگام رانندگی را ازاصول اولیه و مهم ایمنی هنگام رانندگی برشمردوگفت:رانندگان از مواردی كه موجب انحراف ذهنی می شوند باید اكیدا خودداری نمایند.

وی همچنین با اشاره به آغاز حركت كاوان های راهیان نور در محورهای ارتباطی لرستان اظهاركرد: روزانه صدها دستگاه اتوبوس حامل كاروان های راهیان نور د محورهای ارتباطی لرستان تردد می كنند.

سرهنگ تزار گفت: به منظور افزایش ایمنی سفرهای نوروزی و كاهش بار ترافیك جاده ها تردد نفتكش های عراقی سوخت رسان از 19 تا شش صبح در تمامی محورهای استان لرستان ممنوع شده است.

648/1625/587