ساري – معاون توسعه مديريت و منابع دانشگاه علوم پزشكي مازندران با تاكيد بر لزوم تامين اعتبار لازم براي بهره برداري بيمارستان 320 تختخوابي ساري ، گفت : براي تكميل و راه اندازي ايم مركز درماني نياز به 50 ميليارد تومان اعتبار دارد .

دكتر ' حسین رنجبران ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری ، افزود : با ادامه روند اعتیارات موجود 15 تا 20 سال زمان می برد تا این طرح درمانی آماده بهره برداری شود.

وی اعتبار سال جاری بیمارستان 320 تختخوابی ساری را 2 میلیارد و 600 میلیون تومان اعلام كرد و اظهارداشت: اعتبارات لازم برای شتاب گرفتن عملیات احداث باید تامین شود .

رنجبران با اشاره به پیگیری های مسئولان استان برای جذب اعتبارات لازم ، بیان داشت : مسئولان ارشد استان مازندران مكاتباتی با رئیس جمهوری برای دریافت اعتبارات لازم این طرح عمرانی انجام داده اند .

وی اضافه كرد : رئیس جمهوری دستور لازم را برای انجام این منظور صادر كردند كه امیدواریم در بودجه سال 91 رقم مناسبی در نظر گرفته شود تا ساخت و ساز این مركز درمانی با شتاب ادامه یابد .

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشكی مازندران با اشاره به رفع برخی از مشكلات احداث این مركز درمانی ، گفت : در حال حاضر عملیات اجرایی بیمارستان 320 تختخوابی ساری از حدود 20 درصد پیشرفت برخوردار است .

رنجبران احداث این مركز درمانی را امری لازم و ضروری اعلام كرد و بیان داشت: با راه اندازی این مركز درمانی بسیاری از مشكلات درمانی مردم در استان رفع خواهد شد و شهروندان از خدمات درمانی مناسب تر بهره مند می شوند .

وی از آمادگی بیمارستان های استان اعم از دولتی و خصوصی برای ارائه خدمات درمانی به مردم استان و مسافران در ایام نوروزی خبر داد و گفت : تدابیر و برنامه ریزی های لازم برای ارائه خدمات مناسب صورت گرفته است .

رنجبران با اشاره به حضور میلیونی مسافران وگردشگران در ایام نوروز سال گذشته، اظهار داشت: مسئولان وزارت بهداشت باید امكانات و تجهیزات لازم را برای ارائه خدمت به مردم در اختیار این دانشگاه قرار دهند . ك/3

519/402

سرخط اخبار استان‌ها