خرم آباد- معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان لرستان از برنامه هاي گسترده اين نيرو براي خدمات رساني و ارائه مشاوره و مددكاري به مسافران نوروزي در ايام تعطيلات سال نو خبر داد.

سرهنگ بهمن نورالهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: خدمات مشاوره ای توسط كارشناسان مركز مشاوره و مددكاری معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان تا پایان تعطیلات نوروزی به صورت رایگان به شهروندان و مسافران نوروزی ارائه خواهد شد.

وی گفت: این خدمات مشاوره ای بیشتر در زمینه خانوادگی ، روانشناسی ، حقوقی و انتظامی می باشند كه خانواده ها می توانند با مراجعه به محل استقرار كارشناسان مركز مشاوره از این خدمات بهره مند شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان از دیگر برنامه های این معاونت در طول تعطیلات نوروزی را ارائه پیام های هشدار توسط فرماندهان ، معاونان و روسای پلیس تخصصی از طریق رسانه و شبكه استانی افلاك لرستان عنوان كرد.

سرهنگ نورالهی در خاتمه افزود: به مناسبت ایام نوروز مقادیری بروشور ، كتابچه و سی دی آموزشی برای توزیع بین مسافران نوروزی در سطح استان لرستان آماده شده است.

وی همچنین از استقرار كانكس های نوروزی نیروی انتظامی در سطح جاده ها و شهرهای استان به مناسبت ایام نوروز خبر داد و گفت:فرماندهی انتظامی لرستان با استقرار كانكس و چادر انتظامی ترافیكی در سطح استان خدمت رسانی به مردم و مسافران نوروزی را آغاز كرده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی لرستان خاطر نشان كرد: این اقدامات در راستای برقراری نظم و امنیت و نیز آسایش و رضایت مسافران نوروزی در حال انجام است.

648/1625

سرخط اخبار استان‌ها