ساري - معاون راهداري راه و ترابري استان مازندران از بازگشايي 80 فقره راه روستايي استان خبر داد و گفت : اين تعداد راه روستايي با سعي و تلاش راهداران بازگشايي شد و امكان تردد خودروها در اين مسيرها فراهم شده است .

' عباسعلی نجفی ' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری ، افزود : بیشترین راه روستایی بازگشایی شده به شهرهای غرب استان مازندران همچون تنكابن و آمل اخصاص داشته است .

وی با ادامه فعالیت راهداران برای بازگشایی بقیه مسیرهای روستایی اشاره كرد و بیان داشت : راهداران در تلاش هستند بقیه راه های روستایی را تا پایان امروز ( دوشنبه ) بازگشایی كنند و امكان عبور و مرور را برای روستائیان فراهم آورند .

نجفی اظهار داشت : بر اثر بارش شدید برف در چند روز گذشته موجب مسدود شدن بیش از 120فقره راه روستایی در شهرهای استان شد كه با تلاش راهداران اغلب آنها بازگشایی شده است .

معاون راهدارای راه و ترابری مازندران از سقوط بهمن در جاده هراز در روز گذشته خبرداد و افزود: روز گذشته دوبار شاهد سقوط بهمن در جاده هراز بودیم كه با انجام عملیات راهدارای و پاكسازی، امكان تردد وسائط نقلیه در این جاده فراهم شده است .

وی به انجام عملیات راهداری از اولین بارش برف در راه های استان ( 6 آبان ماه ) تا روز گذشته اشاره كرد و گفت : از روز 6 آبان ماه تا امروز ( دوشنبه ) قریب به 28 میلیون متر مكعب برف روبی در راه های استان صورت گرفته است .

نجفی بیان داشت : در این مدت بیش از 14 هزار و 800 تن نمك و یك هزار و 700 تن شن به منظور تردد امن در راه های استان استفاده شده است . ك/3

519/402

سرخط اخبار استان‌ها