ايلام- مسوول دبيرخانه كانون هاي فرهنگي و هنري مساجد ايلام از توزيع لوح فشرده و نرم افزارهاي دوران دفاع مقدس بين كاروان هاي راهيان نور در مناطق عملياتي استان خبر داد.

حجت الاسلام 'علی چراغی پور' روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: این لوح های فشرده به تعداد پنج هزار نسخه حاوی مطالبی در خصوص یادمان های دفاع مقدس استان ایلام و نماهنگ های متناسب با دفاع مقدس است كه در پایگاه های دبیرخانه كانون های مساجد ایلام مستقر در یادمان های دفاع مقدس توزیع می شود.

وی ادامه داد: دو ایستگاه دبیرخانه كانون های فرهنگی و هنری مساجد استان اكنون در مناطق عملیاتی 'شرهانی' دهلران و نقطه ایثار مهران دایر و فعال است.

او با اشاره به این كه حضور نسل جوان و نوجوان جامعه در مناطق عملیاتی و جنگی بیانگر عمق اعتقادهای دینی و ملی این قشر است افزود: امروز دشمن تلاش گسترده ای برای تضعیف باورهای دینی نسل جوان از طریق جنگ نرم آغاز كرده كه باید برای مقابله با آن از فرهنگ دفاع مقدس بهره برد.

او اظهار داشت: امكانات لازم اكنون برای پذیرایی و اسكان اعضا كاروان های راهیان نور در مناطق عملیاتی استان ایلام توسط نهادها و دستگاه های اجرایی آماده شده است. ك/3

7171/565

سرخط اخبار استان‌ها