۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۴:۲۳
کد خبر: 80046146
T T
۰ نفر

ساري - رئيس پليس راه استان مازندران ، از تراكم ترافيكي شديد و سنگين در محورهاي مواصلاتي اصلي استان خبر داد و گفت : مسافران و گردشگران نوروزي با كندي در حال ورود به اين استان هستند

سرهنگ 'جعفر محمدنژاد ' روز دوشنبه به خبرنگار ایرنا در ساری، افزود : تردد وسائط نقلیه در جاده های هراز ، كندوان و فیروزكوه از سمت تهران به مازندران با كندی فراوان در حال انجام و این موضوع موجب تاخیر در سفرهای این افراد شده است .

وی با اشاره به كاهش ناپایداری وضعیت جوی و صاف شدن هوای استان ، اظهار داشت : باتوجه به آماده شده شرایط جوی ، سفرهای نوروزی به استان افزایش یافته و شاهد انبوهی از وسائط نقلیه در جاده های استان هستیم .

محمد نژاد به رانندگان توصیه كرد قوانین و مقررات راهنكایی و رانندگی را بطور كامل رعایت كنند و از گرفتن سبقت غیر مجاز و سرعت غیر مجاز بشذت پرهیز كنند تا شاهد حوادث ناگوار در راه های استان در ایام نوروز نباشیم .

رئیس پلیس راه مازندران داشتن لوازم و تجهیزات زمستانی را لازم و ضروری دانست و از مسافران نوروزی تقاضا كرد لوازم و تجهیزات زمستانی همچون زنجیر چرخ را به همراه داشته باند تا در مواقع ضروری استفاده كنند .

وی به مسافران توصیه كرد در صورت خواب آلودگی و خستگی از ادامه رانندگی بپرهیزند و گفت : مسافران نوروزی با سرعت مطمئنه از جاده های استان عبور كنند .

محمدنژاد با اشاره به حضور نیروهای امدادی همچون راهداران و نیروهای پلیس در راه های استان ، افزود : نیروهای امدادی در راه های استان مستقر هستند تا خدمات لازم را به گردشگران ارائه كنند. ك/3

519/402

سرخط اخبار استان‌ها