تبريز- استاندار آذربايجان شرقي گفت: نيروهاي مسلح به ويژه مرزبانان، نماد شوكت، عزت و عظمت ملت ايران هستند.

احمد علیرضابیگی روز دوشنبه در جمع مرزبانان هنگ مرزی جلفا، اظهار كرد: ملت بزرگ ایران به مرزبانان جمهوری اسلامی به عنوان نیروی تخصصی و كارآمد افتخار می كنند.

وی افزود: جان بركفان مرزبانی جمهوری اسلامی عظمت یك ملت در برابر بیگانگان را نمایندگی می كنند و باید با توجه به این وظیفه، ارج و عظمت كار خود را بدانند.

وی ابراز امیدواری كرد سال 1391 سالی سرشار از موفقیت و پیروزی برای همه مردم به خصوص مرزبانان كشور باشد.

علیرضابیگی با اشاره به تحولات جهان اسلام و الگوبرداری مردم این كشورها از مردم ایران، گفت: سال 90، سال پربركتی بود و با وجود تمام تحریم ها و محدودیت هایی كه برای كشور ایجاد شده بود، توفیقات بزرگی به دست آوردیم.

استاندار آذربایجان شرقی ادامه داد: به خاطر توفیقاتی كه در عرصه های مختلف به دست آورده ایم، مورد كینه و حسد دشمنان قرار گرفته ایم.

وی با اشاره به حماسه آفرینی مردم در 22 بهمن و 12 اسفند، افزود: ملت ایران هرجا كه احساس كرده نظام نیاز به حمایت دارد در صحنه حضور یافته و از آرمان های نظام دفاع كرده و در 33 سال گذشته نیز شاهد بوده ایم كه اراده و آگاهی مردم توانسته همه كینه توزی و توطئه های دشمن را نقش بر آب كند.

استاندار آذربایجان شرقی به نوار مرزی استان سفر كرده و در این سفر علاوه بر دیدار با خانواده سه شهید روستای 'ایری سفلی' در جمع مردم این روستا نیز سخنرانی كرد.

7237/587

سرخط اخبار استان‌ها