اراك- فرمانده انتظامي استان مركزي گفت: امنيت فراگير و همه جانبه محور فعاليت هاي پليس در طرح نوروزي است كه به همين خاطر شعار'بهار من، آرامش و امنيت تو' را در نوروز 91 انتخاب كرده است.

سردار' كاظم مجتبایی' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در طرح نوروزی سال 91 كه از 25 اسفندماه جاری آغاز شده 350 گشت خودرویی، موتوری و پیاده این نیرو در بخش های ترافیكی، انتظامی و عملیاتی در استان مركزی فعال شده اند.

وی ادامه داد: از این تعداد گشت ها، 150 اكیپ در امر ترافیك جاده ای ماموریت خود را با هدف تسهیل در تردد مسافران و گردشگران نوروزی انجام می دهند.

وی بیان كرد: همچنین در طرح نوروزی توسط این فرماندهی 40 پایگاه سیار پلیس با هدف تامین امنیت بیشتر مردم در پارك ها، تفرجگاه ها و نقاط حادثه خیز مستقر شده اند.

سردار مجتبایی خاطر نشان كرد: در طرح نوروزی توسط این نیرو در استان مركزی صدها هزار بروشور، بنر و نشریه با هدف افزایش آگاهی مردم، ارتقاء حقوق شهروندی، همكاری ملت با پلیس و رعایت مسائل قانونی چاپ و توزیع شده اند.

وی یادآور شد: همكاری مردم با پلیس در این استان مطلوب و رضایت بخش است به گونه ای كه در طرح نوروزی سال 90 این فرماندهی رتبه برتر را در كشور كسب كرد.

سردار مجتبایی تاكید كرد: سلامت و آرامش مردم برای پلیس امری ضروری و حیاتی است كه در این زمینه پیش بینی های لازم انجام شده است.

517/686

سرخط اخبار استان‌ها