۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۳:۴۰
کد خبر: 80046102
T T
۰ نفر

آران و بيدگل- مانور دستگاه هاي عضو ستاد تسهيلات نوروزي آران و بيدگل برگزار شد.

به گزارش ایرنا، دستگاه های عضو ستاد تسهیلات نوروزی آران و بیدگل آمادگی این ستاد برای پذیرایی از گردشگران نوروزی این شهرستان را به نمایش گذاشتند.

شهردار آران و بیدگل در این مانور با اشاره به آمادگی این شهر برای پذیرایی از مسافران نوروزی اظهار داشت: دستگاه های امدادی، هلال احمر، آموزش و پرورش، شبكه بهداشت و درمان، راهنمایی و رانندگی، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری، شهرداری و مراكز مرتبط با ستاد تسهیلات سفر برای پذیرایی از مسافران نوروزی آمادگی كامل دارند.

'مهدی عموزاده' افزود: شهرداری با همكاری نهادهای مختلف عضو ستاد تسهیلات سفر آمادگی كافی برای خدمات دهی به گردشگرانی كه آران و بیدگل را به عنوان مقصد سفر نوروزی خود انتخاب كرده اند دارد.

وی تاكید: یگان های مختلف ستاد تسهیلات سفر اكنون در حالت آماده باش قرار دارند.

وی با اشاره به اینكه پارك ها و نیروهای ستاد تسهیلات سفر در ورودی های شهر آماده خدمات دهی در زمینه اسكان موقت به گردشگران هستند گفت: با توجه به ورود گردشگران مختلف مذهبی، طبیعت گردان و دوستداران بناهای تاریخی به آران و بیدگل زمینه خدمت رسانی به این گردشگران كل ایام نوروز فراهم شده است.

مانور ستاد تسهیلات نوروزی آران و بیدگل با همكاری شهرداری ، هلال احمر، آموزش و پرورش، شبكه بهداشت و درمان، راهنمایی و رانندگی، میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری و مراكز مرتبط با ستاد تسهیلات سفر برگزار شد.

شهرستان آران و بیدگل با دارا بودن جاذبه های متنوع طبیعی همچون كویر مرنجاب و دریاچه نمك و همچنین جاذبه ها و بناهای مختلف تاریخی از جمله مناطق نمونه گردشگری در كشور است.

1724/8132

سرخط اخبار استان‌ها