گرگان - مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان گلستان گفت: 50 دستگاه اجرايي به همراه 20 هزار نيرو در استان در ايام عيد آماده خدمات رساني به مسافرين نوروزي هستند.

'قربان عباسی' امروز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مسافرین و گردشگران نوروزی در هر نقطه از استان كه حضور داشته باشند می توانند با تماس با شماره های 2261800 الی2261803 انتقادات، پیشنهادات و پیام های خود را با دبیر خانه ستاد در میان گذاشته و همكاران دبیرخانه نیز آماده پاسخگویی هستند.

وی ادامه داد: از جمله اقدامات ابتكاری امسال حضور نمایندگان تام الاختیار كمیته های دوازده گانه ستاد در دبیر خانه ستاد دایمی تسهیلات سفر است كه این موضوع روند خدمات رسانی به مسافرین و گردشگران ورودی به استان را تسهیل می كند.

شایان ذكر است كمیته های دوازده گانه ستاد تسهیلات دایمی سفر استان شامل، كمیته اسكان و پذیراریی، كمیته امداد و نجات، كمیته خدمات مسافرتی، كمیته بهداشت و درمان، كمیته حقوقی، كمیته فرهنگی و اجتماعی، كمیته ارتباطات و اطلاع رسانی، كمیته پشتیبانی، كمیته برنامه ریزی، كمیته نظارت و ارزیابی،كمیته گردشگری مرزی و كمیته انتظامی و راهور می باشد.

7467/579

سرخط اخبار استان‌ها