مهران- سرپرست شهرداري مهران گفت: در راستاي بهسازي نماي شهري در تعظيلات نوروزي، هفت هزار متر مربع جدول در شهر مهران شست و شو و رنگ آميزي شد.

'فرهاد نریمانی' روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به این‌ كه رنگ‌ آمیزی در زیبایی چهره‌ شهر تاثیر بسزایی دارد، هدف از این اقدام را زیباسازی منظر شهری و ایجاد روحیه‌ نشاط و شادابی میان شهروندان دانست.

او اضافه كرد: با توجه به استقبال مسافران نوروزی، كاروان های راهیان نور و زائران عتبات عالیات برای سفر به مهران، شهرداری همگام با سایر ادارات شهرستان اقدام به زیباسازی و آماده كردن اماكن تفریحی و دیدنی این شهر برای استقبال از مسافران و میهمانان نوروزی كرده است.

نریمانی گفت: عملیات رنگ ‌آمیزی جداول شهر مهران، از ابتدای اسفند آغاز شده بود.

سرپرست شهردار مهران همچنین از آماده شدن این شهر برای استقبال از نوروز خبر داد و افزود: آبرسانی و پاكسازی نقطه ایثار، پاكسازی دیوار نویسی‌های منطقه، بارگیری نخاله ها، پاكسازی نظافت و مرمت و رنگ آمیزی جداول از اقدام های شهرداری برای استقبال از نوروز است.

نریمانی به اهمیت مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس و امام زاده سید حسن ، به عنوان دو اثر مهم دیدنی در این منطقه اشاره و بیان كرد: این مكان ها آماده پذیرایی و استقبال از گردشگران نوروزی است. ك/3

7170/565

سرخط اخبار استان‌ها