دماوند - امام جمعه آبسرد، مردم را بهترين كارگردانان قدرت در حكومت اسلامي دانست و گفت: قدرداني از مردم ايران به پاس حماسه آفريني دگرباره در انتخابات ضروري است.

حجت الاسلام والمسلمین 'حسین ردایی' در گفت وگوی اختصاصی با ایرنا، برگزاری انتخابات را كاری بس دشورا و مظهر مردم‏سالاری دینی دانست و افزود: بی‏شك برگزاری انتخاباتی در این سطح و در فضای آزاد جمهوری اسلامی، به تنهایی مظهر و جلوه‏گاهی از توفیق روزافزون مردم‏سالاری دینی است.

امام جمعه آبسرد، برگزاری جلسات و گردهمایی ها را فرصتی مغتنم برای تبادل ‏نظرات راهبردی در راستای تعالی كشور و جامعه و جلب رضایتمندی مردم دانست و گفت: روند برگزاری انتخابات در شهرستان دماوند از لحاظ كمی و كیفی بسیار مطلوب بود و باید از تمام مسئولان برای همراهی در راستای برگزاری چنین انتخاباتی قدردانی كرد.

امام جمعه آبسرد قددرانی عملی از مردم را از سوی مسئولان ضروری دانست و گفت: سپاس و قدردانی زبانی برای چنین رادمردانی كه هوشیارانه در مسیر ولایت گام بر می دارند و با وجود مشكلات معیشی و اقتصادی همچنان از انقلاب اسلامی، رهبر و دستاوردهای انقلاب دفاع می كنند، كفایت نمی كند و این دلیرمردان شایسته قدرانی عملی هستند.

وی افزود: امت اسلامی ایران با وجود مشكلات مختلف معیشتی خود كه دست و پا گیر آنها شده، بار دیگر برای صیانت از نظام مقدس اسلامی و حفاظت و حراست از حیثیت انقلاب در پای صندوق‏های رای حاضر شده و با لبیك به فرمان رهبر معظم انقلاب، سیلی محكمی بر چهره استكبار نواختند.

حجت الاسلام ردایی خاطرنشان كرد: با برگزاری انتخابات متعدد در 33 سال اخیر، اصل اساسی مردم‏سالاری دینی و نقش بارز مردم در اركان نظام مقدس اسلامی بر گوش جهانیان فریاد زده شد.

وی از مسئولان نظام مقدس اسلامی خواست تا با اتخاذ تدابیری اساسی و راهبردی در راستای رفع مطالبات و خواسته های مردمی گام بردارند تا قدردانی های زبانی بصورت عملی نیز ظهور و بروز پیدا كند.

تهرام/8128/1457//

سرخط اخبار فرهنگ