۲۹ اسفند ۱۳۹۰،‏ ۱۲:۰۵
کد خبر: 80045997
T T
۰ نفر

آنكارا - با شكست ' شاهين خالدان ' مقابل تنيسور ايتاليايي ، چهار ملي پوش تنيس ايران از دور پيكارهاي انفرادي مسابقات بين المللي تنيس فيوچرز تركيه كنار رفتند.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، در این مسابقات كه با شركت 87 تنیس باز از 35 كشور جهان در آنتالیای تركیه جریان دارد ، ' خالدان ' در دور دوم این پیكارها مقابل حریفی از ایتالیا با نتیجه 2 بر یك شكست خورد و بدین ترتیب هر چهار تنیس باز كشورمان از دور رقابتهای انفرادی این مسابقات حذف شدند.

محسن حسین زاده ، كیانوش سوری و مرتضی معظم سه تنیس باز دیگر كشورمان بودند كه در این مسابقات شركت كردند.

در رقابتهای دو نفره این مسابقات بعداز ظهر امروز ، تیم دو نفره ایران به مصاف تیم بلاروس خواهد رفت.

با پایان مرحله اول مسابقات بین المللی تنیس فیوچرز تركیه ، مرحله دوم این مسابقات از روز چهارشنبه هفته جاری در شهر بلك استان آنتالیای تركیه آغاز می شود و چهار ملی پوش تنیس ایران به مصاف حریفانشان می روند.

مسابقات بین المللی تنیس فیوچرز تركیه در دو مرحله و طی دو هفته برگزار می شود.

به برترین های این مسابقات 10 هزار دلار به عنوان جایزه پرداخت می شود.

تیم ملی تنیس ایران كه اردوی آمادگی خود را از روز پنجشنبه گذشته در آنتالیا دایر كرده است با چهار تنیسور به نام های خالدان ، حسین زاده ، سوری و معظم در این مسابقات شركت كرده است.

مربیگری این تیم را ' مصطفی صالح ' برعهده دارد و ' فرشاد صفتی ' نیز به عنوان سرپرست تیم را همراهی می كند.

ملی پوشان كشورمان خود را برای شركت در مسابقات تنیس گروه سوم منطقه آسیا و اقیانوسیه جام دیویس كه اردیبهشت ماه آینده با شركت تیم های ایران ، قرقیزستان، مالزی، عمان، سوریه، ویتنام، بنگلادش و كویت در تهران برگزار می شود ، آماده می كنند.

تیم های اول و دوم این مسابقات به رقابتهای تنیس گروه دوم منطقه آسیا و اقیانوسیه صعود خواهند كرد.

خاورم ** 230**1319

سرخط اخبار ورزش