قم ـ مسوول نمايندگي ولي فقيه در سپاه علي بن ابيطالب (ع) قم گفت: راهيان نور بازخواني زندگي پرمخاطره نسل دوران دفاع مقدس براي مردم بويِژه جوانان است كه مي تواند چراغ راهي براي جامعه باشد.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی سپاه قم، حجت الاسلام والمسلمین'سید حسن اكبری' در جمع زایران سرزمین های نور افزود: اردوهای راهیان نور صلابت ها، شجاعت ها، فداكاری ها و از خود گذشتگی های مردان با اراده را به نسل جوان منتقل می كند.

وی ادامه داد: وقتی انسان در فضای جنگی قرار بگیرد قطعا خودش را با آرمان انسان های مددگری كه در بین همه ولایت ها، ولایت خدا را پذیرفتند و برای ائتلای حكومت خدا از مال و جان خود گذشتند، منطبق می كند.

اكبری اضافه كرد: كسانی كه می خواهند راه شهدا را ادامه بدهند، باید در این راه قدم گذاشته و نسبت به مسیر شهدا معرفت لازم را پیدا كنند.

وی تاكید كرد: دوران دفاع مقدس بعنوان گنجینه های ارزشمند است كه باید با استفاده از هنر روایتگری زوایاو ابعاد آن فرهنگی ان به نسل جوان منتقل شود.

مرحله عمومی اعزام به مناطق عملیاتی از 15 اسفندماه جاری آغاز شده است و تا 10 فروردین سال آینده ادامه دارد در قالب این برنامه ، 10 هزار نفر از اقشار مختلف مردم استان قم با همت سپاه علی بن ابیطالب (ع) و با مشاركت نهادها و سازمانهای مختلف به مناطق عملیاتی اعزام می شوند.

553/7404 / 556

سرخط اخبار استان‌ها