كبود راهنگ – شهردار كبود راهنگ گفت : افزايش خودسرانه كرايه تاكسي ها در نوروز 91 تخلف بوده و با خاطيان به شدت برخورد مي شود.

به گزارش ایرنا اصغر خلیلی روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: افزایش خودسرانه كرایه تاكسی در كبود راهنگ در ایام نوروز تخلف بوده و با خاطیان به شدت برخورد می شود.

وی با تأكید بر برخورد جدی با رانندگان متخلف تاكسی از آنان خواست در راستای مصوبه قانونی شورای اسلامی شهر نسبت به اخذ كرایه از مسافران در ایام نوروز اقدام و از دریافت كرایه اضافی خارج از این مصوبه خودداری كنند.

خلیلی تصریح كرد: هرگونه دریافت كرایه اضافه، خارج از مصوبه شورا و دفترچه تعرفه تاكسیرانی خلاف بوده و در صورت مواجه با این قبیل موارد تخلف، با رانندگان خاطی برخورد قانونی می شود.

شهردار كبود راهنگ با بیان اینكه اقدام برخی رانندگان در اخذ كرایه های اضافی از مسافران در ایام نوروز به هیچ عنوان منطقی و قانونی نیست، تصریح كرد: شهروندان می توانند تخلفات رانندگان تاكسی را به شماره پیامك 30005290121212 ارسال و یا با شماره تلفن شهرداری تماس بگیرند و در صورت امكان می توانند به گشت های بازرسی در سطح شهر اعلام كنند.

7527/551

سرخط اخبار استان‌ها