اهواز- مديركل شركت هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران در استان خوزستان گفت: در ايام تعطيلات نوروزي (29اسفند تا 13 فروردين 1391) دفاتر هما در اهواز و آبادان آماده ارايه خدمت به عموم هموطنان مي باشند.

'غلامرضا مشاك زاده' روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار ایرنا ، ضمن تبریك سال و آرزوی سفری خوش و ایمن برای عموم هموطنان افزود: در ایام تعطیلات نوروزی ، 16دفتر هما در مناطق مختلف استان از جمله آبادان ، دزفول ، اندیمشك ، خرمشهر ، سوسنگرد ، ماهشهر ، بهبهان ، رامهرمز ، مسجدسلیمان ، امیدیه ... و20دفتر در كلانشهر اهواز آماده ارایه خدمت به هموطنان و كاروان های راهیان نور هستند.

وی اظهار كرد: دفتر مركزی شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در اهواز نیز از ساعت 9تا 13 برای ارایه خدمات به عموم مردم فعال خواهد بود و دفتر فروش بلیط هما نیز در فرودگاه بین المللی اهواز به صورت صبح و بعداز ظهر دایر می باشد.

شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) دو نمایندگی اصلی در اهواز و آبادان دارد.

مشاك زاده افزود: هم اكنون 130دفتر نمایندگی شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران(هما) در سراسر استان فعال و مشغول خدمات دهی به عموم مردم می باشند.

شركت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هفته ای 42 پرواز رفت و برگشت از فرودگاههای بین المللی اهواز و آبادان به سایر نقاط كشور دارد. ك/3 646

سرخط اخبار استان‌ها