شيراز- فرمانده پليس راه استان فارس با اشاره به از رانندگان درخواست كرد در طي مسير سفرهاي خود با سرعت مطمئنه، بدون عجله و شتاب حركت كنند.

سرهنگ احمد احمدی روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: تعداد زیادی دوربین كنترل سرعت به صورت ثابت در محورهای فارس نصب شده است.

وی با اشاره به نصب 52 دستگاه دوربین كنترل سرعت در محور شیراز- اصفهان، افزود: توسط دوربین های كنترل سرعت، مشخصات خودروهای متخلف ثبت و اعمال قانون انجام می گیرد سپس برگ جریمه از طریق اداره پست به در منازل این افراد ارسال می شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: خودرو رانندگان پرخطرنیز توسط این دوربین ها شناسایی و مشخصات آنها به تیم های گشت پلیس اعلام می شود، ماموران پلیس نیز در طول جاده ها با متوقف كردن این خودروها از ادامه حركت آنها جلوگیری خواهند كرد.

وی با بیان اینكه منشاء تمام حوادث رانندگی سرعت غیر مجاز است، از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات رانندگی به هشدارهای ماموران پلیس توجه كافی داشته باشند.

احمدی افزود: اكثر جاده های فارس دو طرفه است و این گونه جاده ها ، رانندگی خاص خود را می طلبد.

فرمانده پلیس راه فارس گفت: رانندگان با رعایت فاصله طولی مناسب با خودروی جلویی، از سبقت غیرمجاز و انحراف به چپ خود داری كنند.

احمدی ادامه داد: تمام نیروهای پلیس در طول جاده ها تلاش می كنند ضمن خدمات رسانی مناسب به هموطنان با همكاری رانندگان و سرنشینان خودروها، نظم و انضباط ترافیكی مناسبی را در جاده ها ایجاد كنند.ك/3

7380 /679

سرخط اخبار استان‌ها