ورامين - مسئول واحد رفع مزاحمت هاي شهري خدمات شهري شهرداري ورامين از برخورد جدي با سد معبركنندگان، بساط كنندگان و دستفروشي در معابر پر تردد در آستانه سال نو خبر داد.

' محسن پارسا 'روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : نیروهای واحد رفع مزاحمت های شهری در تمام معابر شهری مستقر و با ایجادكنندگان سد معبر برای شهروندان و وسایط نقلیه موتوری برخورد جدی می شود.

وی با بیان اینكه هرگونه سد معبر منجر به اخلال در عبور و مرور خلاف است، اظهار داشت: ایجاد سد معبر توسط مغازه‌داران متخلف و دستفروشان در خیابان‌ها و پیاده‌روهای مركزی شهر سبب اخلال در رفت و آمد مردم و نارضایتی شهروندان خواهد شد.

پارسا افزود: تاكنون 2 جلسه با نمایندگان فرمانداری، دادگستری و دادستانی عمومی و انقلاب، نیروی انتظامی ، مجمع امور صنفی ، پلیس پیشگیری فرماندهی شرق استان تهران، اتحادیه ها و مجامع صنفی، اداره صنعت، معدن و تجارت برگزار و تصمیم های لازم برای تسهیل و رفاه شهروندان اتخاذ و با هماهنگی های انجام شده این طرح در حال اجرا است.

وی تصریح كرد: با توجه به این كه تنها یك روز به پایان سال 90 باقی مانده، دستفروشان سعی دارند با حضور در خیابان های شهدا و 15 خرداد كه مركز خرید شهرستان است، نسبت به فروش اجناس خود اقدام كنند كه این امر مزاحمت های فراوانی را برای شهروندان و تردد افراد به وجود خواهد آورد.

وی از كسبه و شهروندان خواست با همكاری مناسب با نیروهای شهرداری، زمینه ایجاد نظم را در خیابان ها و معابر شهر فراهم كنند.

تهرام/7254 /1556/

سرخط اخبار جامعه